mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowe ASO Mercedes Trucks we Wrocławiu

Nowe ASO Mercedes Trucks we Wrocławiu

Już 2 kwietnia br. w Pietrzykowicach pod Wrocławiem, przy ul. Fabrycznej 32(p rzy autostradzie A4) zostanie uruchomiona nowa Autoryzowana Stacja Obsługi Samochodów Ciężarowych Mercedes-Benz. Inwestorem jest Mirosław Wróbel, długoletni dealer Mercedesa na Dolnym Śląsku.

Nowe ASO Mercedes Trucks we Wrocławiu
Pod budowę nowoczesnej Autoryzowanej Stacji Obsługi (ASO) przeznaczono 3-hektarową działkę, na której powstał kompleks budynków o powierzchni 2400 m2, z warsztatem posiadającym 10 profesjonalnych stanowisk serwisowych przeznaczonych dla samochodów ciężarowych. Dzięki temu klienci będą mieli zapewnioną kompleksową obsługę techniczną swoich samochodów. Nowa stacja obsługi swym zasięgiem obejmować będzie region dolnośląski.

"Podjęcie inwestycji w Pietrzykowicach traktujemy jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie dynamicznie rozwijającego się rynku samochodów ciężarowych" - mówi prezes Mirosław Wróbel. Oferujemy tu naszym klientom wysoce profesjonalną obsługę w zakresie sprzedaży i serwisowania samochodów LKW. Wybraliśmy też korzystną lokalizację obiektu, w pobliżu autostrady. Wszystko to, by ułatwić naszym klientom sprawny i szybki dojazd do naszego serwisu. Pomyśleliśmy również o kierowcach oczekujących na odbiór auta, którzy będą mieli możliwość komfortowego wypoczynku, z noclegami włącznie. To zupełna nowość we Wrocławiu.

Stacja serwisowa w Pietrzykowicach jest kolejną już inwestycją firmy Mirosław Wróbel sp. z o.o. w regionie dolnośląskim. Z końcem 1989 r. Mirosław Wróbel uruchomił we Wrocławiu warsztat napraw powypadkowych samochodów marki Mercedes-Benz, uzyskując w 1992 roku autoryzację. Od tamtej pory firma rozrastała się, podejmując kolejne działania inwestycyjne we Wrocławiu, w Jeleniej Górze i w Opolu.

Obecnie firma zajmuje czołowe miejsca na liście rankingowej największych dealerów marki Mercedes - Benz w Polsce, a na Dolnym Śląsku pozostaje jedynym dealerem posiadającym autoryzację na sprzedaż i serwis wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych Mercedes-Benz.

W pierwszych dniach lipca br. nastąpi oficjalne, uroczyste otwarcie nowej Autoryzowanej Stacji Obsługi Samochodów Ciężarowych w Pietrzykowicach. Tymczasem stacja już od 2 kwietnia br. przyjmuje pierwszych klientów.

Podobne wiadomości:

Specjalne Mercedesy dla wojska

Specjalne Mercedesy dla wojska

Aktualności 2013-07-01

Oto

Oto "Zielona ciężarówka roku"

Aktualności 2013-05-17

Komentuj:

~w 2008-04-01

fdrc

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.