mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowe ASO Peugeot w Białymstoku

Nowe ASO Peugeot w Białymstoku

Z końcem listopada otwarto kolejny salon i serwis Peugeot w naszym kraju. Tym razem jest to ASW Wojciula Peugeot, którego siedziba mieści się w Białymstoku.

Nowe ASO Peugeot w Białymstoku
W ceremonii otwarcia prowadzonej przez znanego aktora Jacka Borkowskiego, udział wzięli, Wiesław Wojciula – prezes ASW Peugeot Wojciula, Sylvain Vaudaine - Dyrektor Generalny Peugeot Polska oraz goście

„Mamy za sobą wieloletnią historię działalności w branży motoryzacyjnej i ważne doświadczenie. W swoich działaniach zabiegamy o stały rozwój i staramy się spełniać oczekiwania naszych klientów poprzez dostarczanie im wyrobów i usług na możliwie najwyższym poziomie jakościowym. Wiążemy wraz z rozpoczęciem współpracy z marką Peugeot duże nadzieje”.

Nowy salon jest jedynym w Białymstoku autoryzowanym punktem marki Peugeot. Oferuje sprzedaż wszystkich modeli produkowanych przez Peugeot - osobowych i użytkowych. Salon jest czynny od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 18:00, natomiast w soboty od 8:00 do 14:00.

Nowy punkt oferuje wszystkie zakresy działalności w tym: salon o powierzchni 440 m2, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny (7 stanowisk), sprzedaż części zamiennych oraz blacharnia – lakiernia.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Peugeot
Tematy w artykule: Peugeot Białystok ASO

Podobne wiadomości:

Promocja na serwis klimatyzacji w Suzuki

Promocja na serwis klimatyzacji w Suzuki

Aktualności 2016-05-19

Peugeot 3008 wygrywa COTY 2017!

Peugeot 3008 wygrywa COTY 2017!

Aktualności 2017-03-06

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.