mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowe ASO Peugeot w Białymstoku

Nowe ASO Peugeot w Białymstoku

Z końcem listopada otwarto kolejny salon i serwis Peugeot w naszym kraju. Tym razem jest to ASW Wojciula Peugeot, którego siedziba mieści się w Białymstoku.

Nowe ASO Peugeot w Białymstoku
W ceremonii otwarcia prowadzonej przez znanego aktora Jacka Borkowskiego, udział wzięli, Wiesław Wojciula – prezes ASW Peugeot Wojciula, Sylvain Vaudaine - Dyrektor Generalny Peugeot Polska oraz goście

„Mamy za sobą wieloletnią historię działalności w branży motoryzacyjnej i ważne doświadczenie. W swoich działaniach zabiegamy o stały rozwój i staramy się spełniać oczekiwania naszych klientów poprzez dostarczanie im wyrobów i usług na możliwie najwyższym poziomie jakościowym. Wiążemy wraz z rozpoczęciem współpracy z marką Peugeot duże nadzieje”.

Nowy salon jest jedynym w Białymstoku autoryzowanym punktem marki Peugeot. Oferuje sprzedaż wszystkich modeli produkowanych przez Peugeot - osobowych i użytkowych. Salon jest czynny od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 18:00, natomiast w soboty od 8:00 do 14:00.

Nowy punkt oferuje wszystkie zakresy działalności w tym: salon o powierzchni 440 m2, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny (7 stanowisk), sprzedaż części zamiennych oraz blacharnia – lakiernia.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Peugeot
Tematy w artykule: Peugeot Białystok ASO

Podobne wiadomości:

Peugeot 3008 wygrywa COTY 2017!

Peugeot 3008 wygrywa COTY 2017!

Aktualności 2017-03-06

Peugeot 308 - akcja serwisowa

Peugeot 308 - akcja serwisowa

Aktualności 2016-12-28

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Znamy polski cennik Citroena C3 Aircross
Znamy polski cennik Citroena C3 Aircross
Francuski producent mocno rozwija gamę crossoverów. Do oferty dołącza kompaktowy SUV – C3 Aircross. Klienci mogą już zamawiać u polskich dealerów przedpremierowe egzemplarze.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech