mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowe MINI w obiektywie

Nowe MINI w obiektywie

Wiadomo już prawie w stu procentach jak będzie wyglądać nowy pojazd sportowo-rekreacyjny marki MINI. Jeden z zagranicznych fotoreporterów magazynu Auto Express przyłapał lekko zamaskowany samochód podczas testów na niemieckich drogach.

Nowe MINI w obiektywie

Na pierwszy rzut oka samochód wydaje się być nieco podwyższonym modelem Clubman. Większy prześwit poza właściwościami jezdnymi nadaje muskulatury nadwoziu. Powiększone koła osadzone w ładnych felgach dobrze wpasowują się w większe nadkola. Po rozstawie osi widać też, że został nieznacznie powiększony.

Prawdopodobnie samochód zostanie wyposażony w napęd na cztery koła. Dziennikarz, który zauważył samochód zdołał także uchwycić w obiektywie wygląd tylnej części podwozia. Okazało się, że znajduje się tam tylny dyferencjał. Pomimo tego, że nie będzie to raczej rasowa terenówka, nowe MINI może odebrać sporo klientów konkurencji.

Oficjalna premiera samochodu będzie miała miejsce pod koniec tego roku. Teraz pozostało tylko potwierdzenie nazwy samochodu oraz zielone światło od szefostwa marki. W kwestii nazwy rozważane są dwie propozycje: Crossman oraz Monte. Ostateczna cena pojazdu ma się zamknąć w granicach 90-100 tys. złotych.

Zobacz koniecznie: Wszystko o MINI
Tematy w artykule: MINI MINI MINI Monte MINI

Podobne wiadomości:

Top 7 udanych powrotów

Top 7 udanych powrotów

Aktualności 2015-08-29

Komentuj:

~Artur 2008-01-08

Jak Clubman. Idealny dla zakładów pogrzebowych. Gotowy karawan

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.

Zalando Zalando