mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowe atrybuty Mazdy Tribute

Nowe atrybuty Mazdy Tribute

Przełom roku jest chyba najlepszym okresem do wprowadzania zmian w istniejących modelach. Mazda przedstawia właśnie udoskonalenia w modelu Tribute.

Nowe atrybuty Mazdy Tribute

Auto to z kategorii SUV (sport utility vehicle) dostało nowy silnik oraz zostało poddane drobnym przeróbkom zewnętrznym i wewnętrznym. Nowa jednostka użyta w modelu Tribute o pojemności 2,3 litra i mocy 157 KM pochodzi z modelu MPV i ma zwiększyć podstawowe osiągi samochodu oraz poprawić spalanie paliwa i hałas emitowany podczas jazdy, a w szczególności w czasie przyspieszania.

Mazda Tribute dostępna będzie teraz w trzech wersjach LX, FB-X oraz najlepiej wyposażonej Field Break. Z zewnątrz zmienione zostały tylne lampy, powiększono przednie i tylne lampy przeciwmgielne. Sportowy wygląd podkreślony jest przez pięcioszprychowe aluminiowe koła. Zmiany wewnętrzne to przede wszystkim nowe, wygodniejsze fotele oraz sportowa kierownica z panelem sterującym sprzęt audio.

Wsród nowości należy też wymienić system Brake Assist zwiększający skuteczność hamowania w trudnych sytuacjach.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.