mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowe autobusy firmy Autosan na wiosnę

Nowe autobusy firmy Autosan na wiosnę

W odpowiedzi na zmieniające się wymagania rynku AUTOSAN S.A. w ostatnich latach rozpoczął prace nad stworzeniem nowej rodziny autobusów międzymiastowych. Pierwszym przedstawicielem nowej rodziny autobusów AUTOSAN jest autobus A1213C Eurolider.

Nowe autobusy firmy Autosan na wiosnę
Rozpoczęcie produkcji seryjnej EUROLIDERA A1213C zaplanowano na pierwsze półrocze 2009 roku. W autobusie zastosowano nową modułową konstrukcję, polegającą na podzieleniu autobusu na funkcjonalne moduły o długości około 1 m, spośród których przednie i tylne wraz z modułami obu osi mają trwały charakter. Zmianę długości uzyskuje się poprzez zamontowanie większej lub mniejszej liczby modułów środkowych. Autobus A1213C EUROLIDER o długości 13,2 m przeznaczony do obsługi międzymiastowego ruchu pasażerskiego posiada 59 miejsc siedzących oraz 36 stojących.

Autosan SA zajmuje się produkcją autobusów, nadwozi specjalnych (kontenerów), kadłubów szynobusów oraz członów pociągów szynowych. Swoje usługi kieruje także dla wojska. Ponadto spółka wykonuje remonty i modernizacje autobusów wraz z całkowitą odbudową.
Tematy w artykule: produkcja autobusow podkarpackie

Podobne wiadomości:

Autostrada A4 na Podkarpaciu bez utrudnień

Autostrada A4 na Podkarpaciu bez utrudnień

Polskie drogi 2016-09-15

Droga S19 z unijnym dofinansowaniem

Droga S19 z unijnym dofinansowaniem

Polskie drogi 2016-02-19

Komentuj:

~polak 2009-06-18

hehue,nieobiektywne glupie komentarze,konkurencja dziala na internecie,cieniutko wcale nie jest skoro Autosan znajduje klientow w Szwecji czy w Angli,wystarczy sie obiektywnie przypatrzyc, autobus jest bardzo ladny i w srodku elegancki,Autosan nie jest slaba marka,sprzedaje autobusy od dawna,moim zdaniem na mozliwosci finansowe tej firmy jest bardzo dobrze,zycze powodzenia Autosanowi

aaa 2009-03-27

Autosan musi walczyć ceną - to jedyna możliwość. Solaris zawsze będzie na lepszej pozycji. Solaris to od początku prywatna firma, zarządzana przez osoby z dużym (zdobytym na zachodzie, dokładnie w Neoplanie) doświadczeniem. Autosan ma na sobie bagaż zeszłej epoki, związki złodziejozawodowe i słabą markę. Jednak i tak w obecnych czasach, gdzie liczy się głównie cena ma szanse. Musi tylko dobrze określić swój rynek i bić się raczej z regenerowanymi gimbusami niż Solarisem.

sajmon 2009-03-27

mało tu o tym autobusie napisali szkoda autosana, mogło być lepiej, zwłaszcza patrząc na Solarisa - wydaje się że można w Polsce konstruować przyzwoite autobusy, produkować je i co najważniejsze: z powodzeniem sprzedawać. Ktoś się zgapił, komuś innemu się nie chciało - wyszło jak wyszło.

~cieniutko... :( 2009-03-27

Autosan najwyraźniej nie zamierza konkurowac na wyzokim pozimie. To ma być autobus regionalny, więc można by go porównać do MAN Lion's Regio. A może lepiej nie porównywać, bo nic dobrego z tego nie wyjdzie...

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Lamborghini Urus oficjalnie - dane techniczne, osiągi, rozwiązania
Lamborghini Urus oficjalnie - dane techniczne, osiągi, rozwiązania
Włoska stajnia z Sant Agata Bolognese długo kazała czekać na ten model. Oto Lamborghini Urus - superszybki SUV z bykiem na masce. Znamy już wszystkie szczegóły na jego temat.