mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowe centrum logistyczne w Strykowie

Nowe centrum logistyczne w Strykowie

Firma Complex S.A., jeden z liderów produkcji i handlu łożyskami, otworzyła nowe centrum logistyczno - magazynowe w Strykowie pod Łodzią. Cała inwestycja kosztowała 8 mln zł i ma zapewnić sprawniejszą realizację zamówień.

Nowe centrum logistyczne w Strykowie
Na początku września bieżącego roku miało miejsce uroczyste otwarcie nowego centrum logistyczno – magazynowego firmy Cmmplex S.A. Wzięli w nim udział m.in. Wicewojewoda Łódzki Krystyna Ozga, członek Zarządu Województwa Witold Stępień, wiceprezydent Łodzi Włodzimierz Tomaszewski oraz władze spółki.

Nowo otwarte centrum logistyczno – magazynowe w Strykowie liczy 10 tysięcy metrów kwadratowych i pozwala na składowanie 10 tysięcy ton materiałów. W wyposażenie obiektu, firma Complex S.A. zainwestowała 8 mln zł. Dzięki nowoczesnemu systemowi zarządzania i największemu w Polsce zapleczu logistycznemu, towar ze Strykowa dociera do klientów na terenie kraju w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Complex S.A. od lat jest jednym z liderów produkcji i handlu łożyskami i częściami maszyn na rynku polskim i środkowoeuropejskim. W ofercie firmy obok podstawowego asortymentu, jakim są łożyska toczne, znajdują się łożyska ślizgowe, pasy klinowe, łańcuchy napędowe, a także szeroka gama produktów specjalnych.
Tematy w artykule: dostawcy lodzkie

Podobne wiadomości:

S8 Łódź - Wieluń - działa pierwsza stacja benzynowa

S8 Łódź - Wieluń - działa pierwsza stacja...

Polskie drogi 2016-12-06

„Tak dla S14” - powstało stowarzyszenie

„Tak dla S14” - powstało stowarzyszenie

Polskie drogi 2017-05-09

Komentuj:

~baset 2008-10-05

wy z montażu nic nie wiecie o wtryskarkach a najwięcej macie do powiedzenia,szkoda że nie zrobili tej rotacji pracowników wtedy byśmy zobaczyli jacy jesteście twardzi,wiecznie narzekacie a boicie się tych maszyn jak ognia.MAŚLAKI !

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.