mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowe centrum serwisowe MAN w Polsce

Nowe centrum serwisowe MAN w Polsce

Koncern MAN konsekwencje inwestuje w nowe serwisy mimo trudnej sytuacji gospodarczej. Od wmurowania kamienia węgielnego do otwarcia nowego serwisu Mana w Nowej Wsi Wrocławskiej minęła zaledwie 9 miesięcy. Zdaniem dyrekcji firmy strategia wzrostu oraz rozwoju sieci serwisowej w Polsce przynosi widoczne efekty. 

Nowe centrum serwisowe MAN w Polsce
Jak przekonywali obecni podczas uroczystego otwarcia stacji prezes zarządu MAN Truck & Bus Polska, Jörg Mommertz oraz wiceprezes Michał Luberadzki wybór Wrocławia jako kolejnej lokalizacji uzasadniany jest faktem, że Dolny Śląsk to ważny region Polski o dużym potencjale rynkowym, a jego stolica to istotny węzeł komunikacyjny. Największą rolę w gospodarce regionu odgrywa przemysł środków transportu, maszynowy, elektrotechniczny, konstrukcji metalowych oraz przemysł spożywczy. Aglomeracja Wrocławia skupia licznych klientów i użytkowników pojazdów marki MAN a do tego panuje tutaj dobry klimat inwestycyjny.
 
W nowym obiekcie znajdą się nie tylko stacje serwisowe MAN, ale również biura sprzedaży MAN i Neoplan, MAN TopUsed oraz pełna oferta usług MAN od MAN Serwis, przez MAN Support, MAN Rental po MAN Finance.

MAN Truck & Bus Center oferować ma usługi serwisowe 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu. Powierzchnia użytkowa obiektu to ok. 4000 m2. Serwis posiada specjalistyczne hale warsztatowe przeznaczone do obsługi pojazdów z 5. stanowiskami naprawczymi, linią diagnostyczną, stanowiskiem napraw blacharskich, myjnią.

Magazyn części zamiennych wyposażony jest w system składowania części zamiennych oraz elektroniczny system zarządzania procesami stacji serwisowej ESA (SAP). Do tego pozwala utrzymywać wysokie stany magazynowe, co ma umożliwiać szybką obsługę serwisową. Hala warsztatowa wyposażona jest w system monitoringu. Jej wyposażenie dostarczyła firma Inter-Auto-Technika z Mławy.

W nowym Truck & Bus Center pracę docelowo znajdzie 45 osób. W najbliższym czasie otwarta zostanie podobna stacja w Gdańsku. Nowe Obie wpiszą się w coraz gęstszą sieć serwisową MAN w Polsce. Aktualnie firma posiada 5 własnych Truck & Bus Center oraz 25 partnerskich stacji serwisowych. 

Podobne wiadomości:

Oto pomysł, jak zapewnić dodatkowe 4 miliardy wpływów do budżetu

Oto pomysł, jak zapewnić dodatkowe 4 miliardy...

Finanse i prawo 2015-07-09

Półtora miliona aut GM wraca do serwisu

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.