mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowe inwestycje w KSSE

Nowe inwestycje w KSSE

W listopadzie do grona inwestorów Katowickiej SSE dołączyły kolejne firmy świadczące swoje usługi m.in. na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego. W wyniku rokowań firma Voestalpine SSC Polska zainwestuje w Tychach, natomiast firma Convertronic zasili podstrefę w Zabrzu.

Convertronic zainwestuje na działce o powierzchni 1,1 ha ponad 3,8 mln PLN zatrudniając co najmniej 15 osób. Przedmiotem działalności spółki jest produkcja elektrycznych silników, prądnic i transformatorów.
 
Do grona inwestorów KSSE dołączyła również spółka Voestalpine SSC Polska, córka austriackiego Voestalpine Stahl Service Center, jednego z największych centrów świadczących usługi w zakresie docinania blachy cienkiej w Europie. Inwestycja w Podstrefie Tyskiej będzie prowadzona na działce o pow. ponad 4 ha, pochłonie niemalże 80 mln PLN, a zatrudnienie znajdzie ponad 80 osób. Przedmiotem działalności są usługi z zakresu obróbki mechanicznej elementów metalowych, a odbiorcami są branża AGD, budownictwo i przemysł samochodowy.

Przeczytaj także:

Wizytówka polskich możliwości (2005-11-17)

Voestalpine obok Fiata (2005-09-14)

Przybywa inwestycji w KSSE (2005-09-30)


Podobne wiadomości:

Wizytówka polskich możliwości

Wizytówka polskich możliwości

Aktualności 2005-11-17

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.