mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowe modele Chryslera będą smuklejsze

Nowe modele Chryslera będą smuklejsze

Szef designu w grupie Chryslera, Ralph Gilles zapowiedział, że przyszła generacja Chryslera 300 oraz 200 otrzyma bardziej aerodynamiczne nadwozie.

Nowe modele Chryslera będą smuklejsze
Podczas konferencji Mackinac Policy, która w Michigan zgromadziła liderów biznesu i polityków Ralph Gilles zdradził, że kwestie aerodynamiczne będą priorytetowe podczas projektowania nowych generacji popularnych modeli Chryslera.

Gilles podkreślił, że takie auta jak Audi A7 czy nowa Toyota Avalon pokazują, że samochody z tego segmentu mogą mieć design typowy dla aut sportowych. "Wiatr kreśli kształty tych aut", skomentował Gilles.

Z jednej strony to dobra informacja, że Chrysler zmieni politykę przy projektowaniu nowych nadwozi. Sygnał wysłany od szefa projektantów daję nadzieję na to, że zobaczymy bardzo ciekawie wyglądające auta amerykańskiego producenta.

Z drugiej jednak strony fani marki mogą czuć niepokój. Wszystko dla tego, że mimo iż Chrysler 300 ma współczynnik aerodynamiczny bliski katedrze Notre Dame,  to właśnie to jest jego urokiem. To auto podoba się, gdyż jego toporne proporcje powodują, że auto wygląda majestatycznie. Próba kombinowania z jego stylistyką może skończyć się totalną klapą. Chyba, że amerykańskich projektantów wspomogą Włosi z Fiata.

Podobne wiadomości:

Duża akcja serwisowa dla aut marki Dodge, Chrysler oraz Jeep

Duża akcja serwisowa dla aut marki Dodge,...

Aktualności 2015-07-07

Chrysler Pacifica - nowa generacja na targach w Detroit

Chrysler Pacifica - nowa generacja na targach...

Premiery 2016-01-11

Komentuj:

carmati 2012-06-17

Designerzy Fiata na pewno przyłożą swoją rękę do nowego wizerunku Chryslera. W końcu Fiat ma większościowy pakiet i musi mieć kontrolę nad amerykańską marką. Połączenie myśli włoskiej i amerykańskiej może wyjść bardzo ciekawie.

~piotr 2012-06-04

Najwyższy czas na zmiany a mianowicie.Na zmianę wyglądu karoserii.Wprowadzenie modelu 90(konkurent dla Fiata500 VW UP HYUNDAI I10 OPLA ADAMA Skody,seata kii itd)silniki wyłącznie 2-3i4 cylindrowe i sportowa wersja (SRT4) Oczywiście nie może zabraknąć wersji elektrycznej lub hybrydowej oraz cabrio i kombi a w przyszłości tak że cupe. KOLEJNY MODEL TO MODEL 100(bmw3 hyundai i40 ford mondeo mazda6 opel insygnia renault laguna citroen c5 itd)silniki wyłącznie 4-6cylindrowe sportowa wersja (SRT6 LUB SRT8)i hybryda kombi cabrio cupe i pierwszy w historii marki SUV Następna generacja serii 200 wyłącznie jednostki 4i 6 cylindrowe i sportowy SRT8 pierwszy w historii marki SUV NASTĘPCA SERI 300 wyłącznie 6i 8 cylindrowe jednostki wersje kombi cabrio cupe i po raz pierwszy SUV I OCZYWIŚCIE HYBRYDA ORAZ SRT8.I MODEL ZUPEŁNIE NOWEJ SERII 600(BMW7 MERCEDES BENZ S AUDI A8) i pierwszy w historii marki V12 hybryda i sportowy(SRT12).a w bardzo dalekiej przyszłości tak że seria 400 seria 500 seria 700 seria 800 i 900 konkurenci dla audiR8 porsche911 ferrari i konkurent dla bugatti i bez silników diesla się nie obejdzie..Tak moim zdaniem powinna wyglądać świetlana przyszłość chryslera pod przewodnictwem fiata ale to wszystko czas pokarze

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.