mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowe produkty Centry

Nowe produkty Centry

Podczas targów Automechanika we Frankfurcie, Centra S.A. zaprezentowała swoją ofertę produktową dla samochodów osobowych, opartą o akumulator z nowym typem wieczka (zgrzewane podwójne wieczko).

Nowe produkty Centry

"Nowa linia produktowa to kolejny ważny krok na drodze podnoszenia standardów bezpieczeństwa i komfortu użytkowania. Każdy nowy produkt pomyślnie przechodzi test roll-over" (red. test szczelności akumulatora polegający na odwróceniu akumulatora z podłączonym obciążeniem "do góry nogami" na w minuty. W tym czasie nie może nastąpić z akumulatora żaden wyciek) - mówi Jarosław Nadstazik, Marketing Manager Centra S.A

"Technologia podwójnie zgrzewanego wieczka zapewnia absolutną bezobsługowość oraz hermetyczność co powoduje, że akumulatora nie można otworzyć. Centralne odgazowanie z filtrem antyiskrowym pozwala na kontrolowane i bezpieczne odprowadzanie gazów. Wieczko posiada w standardzie system labiryntowy, który uniemożliwia wyciek elektrolitu z akumulatora, nawet w wypadku jego przechylenia" - informuje producent.

Nowe akumulatory pojawią się w sprzedaży w listopadzie 2006 roku. W Polsce w sprzedaży dostępne będą dwa typy akumulatorów z nowym wieczkiem - Exide X-treme2 oraz Centra Futura+.

Exide Technologies (posiada 25% udziału w światowym runku akumulatorów) jest dostawcą do wielu znanych producentów samochodów na świecie. Wśród klientów Exide znajdują się takie znane marki jak: Ford, Fiat, Volvo, Jaguar, Toyota, BMW, Land Rover, Renault, Peugeout, Citroen, Nissan, Honda, Volkswagen, Seat, Scania, CNH, Renault Track, Chrysler.

Przeczytaj także:

Supermarka z Poznania (2006-06-07)

CENTRA z Poznania (2005-08-17)


 


Podobne wiadomości:

Autostrada A2 lepiej połączona z Poznaniem

Autostrada A2 lepiej połączona z Poznaniem

Polskie drogi 2017-10-27

S5 Poznań-Wrocław - podpisano ostatnią umowę

S5 Poznań-Wrocław - podpisano ostatnią umowę

Polskie drogi 2016-05-18

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.