mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowe produkty Centry

Nowe produkty Centry

Podczas targów Automechanika we Frankfurcie, Centra S.A. zaprezentowała swoją ofertę produktową dla samochodów osobowych, opartą o akumulator z nowym typem wieczka (zgrzewane podwójne wieczko).

Nowe produkty Centry

"Nowa linia produktowa to kolejny ważny krok na drodze podnoszenia standardów bezpieczeństwa i komfortu użytkowania. Każdy nowy produkt pomyślnie przechodzi test roll-over" (red. test szczelności akumulatora polegający na odwróceniu akumulatora z podłączonym obciążeniem "do góry nogami" na w minuty. W tym czasie nie może nastąpić z akumulatora żaden wyciek) - mówi Jarosław Nadstazik, Marketing Manager Centra S.A

"Technologia podwójnie zgrzewanego wieczka zapewnia absolutną bezobsługowość oraz hermetyczność co powoduje, że akumulatora nie można otworzyć. Centralne odgazowanie z filtrem antyiskrowym pozwala na kontrolowane i bezpieczne odprowadzanie gazów. Wieczko posiada w standardzie system labiryntowy, który uniemożliwia wyciek elektrolitu z akumulatora, nawet w wypadku jego przechylenia" - informuje producent.

Nowe akumulatory pojawią się w sprzedaży w listopadzie 2006 roku. W Polsce w sprzedaży dostępne będą dwa typy akumulatorów z nowym wieczkiem - Exide X-treme2 oraz Centra Futura+.

Exide Technologies (posiada 25% udziału w światowym runku akumulatorów) jest dostawcą do wielu znanych producentów samochodów na świecie. Wśród klientów Exide znajdują się takie znane marki jak: Ford, Fiat, Volvo, Jaguar, Toyota, BMW, Land Rover, Renault, Peugeout, Citroen, Nissan, Honda, Volkswagen, Seat, Scania, CNH, Renault Track, Chrysler.

Przeczytaj także:

Supermarka z Poznania (2006-06-07)

CENTRA z Poznania (2005-08-17)


 


Podobne wiadomości:

Droga S5 Wronczyn-Kościan Południe - podpisano umowę

Droga S5 Wronczyn-Kościan Południe -...

Polskie drogi 2016-04-14

Autostrada A2 lepiej połączona z Poznaniem

Autostrada A2 lepiej połączona z Poznaniem

Polskie drogi 2017-10-27

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.