mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowe produkty Mazdy na Milan Design Week

Nowe produkty Mazdy na Milan Design Week

Po niedawnej prezentacji kilku nowych modeli, styliści Mazdy mieli chwilkę wolnego czasu. Jednak zamiast odpoczywać, zaprojektowali inne przedmioty codziennego użytku.

Nowe produkty Mazdy na Milan Design Week
Zupełnie nowa Mazda CX-3, kolejna generacja legendarnego roadstera MX-5 i małej "dwójki", facelifting CX-5, oraz "szóstki"... w ostatnim czasie Mazda i jej projektanci mieli dużo ważnych zadań. Jednak po wszystkim czas na małą odskocznię. Żebyśmy nie zapomnieli o słynnym stylu Mazdy "KODO - dusza ruchu", został on wykorzystany do stworzenia dwóch zupełnie niezwiązanych z samochodami przedmiotów.


 
Okazja do ich prezentacji to Milan Design Week, czyli rozpoczynająca się w 14 kwietnia w Mediolanie wystawa mebli i innych przedmiotów użytkowych. Co na to wydarzenie przygotowali Japończycy? Po pierwsze - minimalistyczny rower, w którym starali się jak najbardziej ograniczyć liczbę elementów, zgodnie z filozofią "mniej znaczy więcej". O ile jednak rower ma jakieś powiązanie z autami Mazdy, o tyle drugi produkt jest już zupełnie z innego świata. To sofa, która także kusi minimalistycznym stylem. Być może użytkownicy nowych Mazd uznają te niecodzienne dzieła japońskich stylistów za idealne dodatki dla swoich środków lokomocji.
 

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Mazda MX-5
Mazda MX-5
Cena podstawowa już od: 89 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: cabrio-2dr.
Mazda 2
Mazda 2
Cena podstawowa już od: 54 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr.
Mazda 6
Mazda 6
Cena podstawowa już od: 89 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: kombi-5dr. sedan-4dr.
Mazda CX-5
Mazda CX-5
Cena podstawowa już od: 95 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: suv-5dr.
Mazda CX-3
Mazda CX-3
Cena podstawowa już od: 68 400 PLN brutto
Dostępne nadwozia: suv-5dr.

Podobne wiadomości:

Nowa Mazda 6 w Los Angeles

Nowa Mazda 6 w Los Angeles

Aktualności 2017-12-01

Samochody używane: Kultowe dziś i kultowe w...

auto motor i sport 2015-03-09

Według raportu „Financial Timesa”, na samochodach można zarobić prawie tyle, co na złocie – oczywiście jeśli kolekcjonuje się perły motoryzacji. Przedstawiamy auta kultowe i takie, które mają szansę kultowymi się stać. Zainwestuj w nie pieniądze – nie tylko dla zysku, lecz także dla własnej przyjemności.  

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowa Dacia Duster – znamy pełny, polski cennik
Nowa Dacia Duster – znamy pełny, polski cennik
Siedem lat po premierze Dacii Duster pierwszej generacji, przyszedł czas na wprowadzenie kolejnego modelu. Polski importer podał właśnie pełny, oficjalny cennik modelu. Czy będzie drożej?