mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowe produkty Mazdy na Milan Design Week

Nowe produkty Mazdy na Milan Design Week

Po niedawnej prezentacji kilku nowych modeli, styliści Mazdy mieli chwilkę wolnego czasu. Jednak zamiast odpoczywać, zaprojektowali inne przedmioty codziennego użytku.

Nowe produkty Mazdy na Milan Design Week
Zupełnie nowa Mazda CX-3, kolejna generacja legendarnego roadstera MX-5 i małej "dwójki", facelifting CX-5, oraz "szóstki"... w ostatnim czasie Mazda i jej projektanci mieli dużo ważnych zadań. Jednak po wszystkim czas na małą odskocznię. Żebyśmy nie zapomnieli o słynnym stylu Mazdy "KODO - dusza ruchu", został on wykorzystany do stworzenia dwóch zupełnie niezwiązanych z samochodami przedmiotów.


 
Okazja do ich prezentacji to Milan Design Week, czyli rozpoczynająca się w 14 kwietnia w Mediolanie wystawa mebli i innych przedmiotów użytkowych. Co na to wydarzenie przygotowali Japończycy? Po pierwsze - minimalistyczny rower, w którym starali się jak najbardziej ograniczyć liczbę elementów, zgodnie z filozofią "mniej znaczy więcej". O ile jednak rower ma jakieś powiązanie z autami Mazdy, o tyle drugi produkt jest już zupełnie z innego świata. To sofa, która także kusi minimalistycznym stylem. Być może użytkownicy nowych Mazd uznają te niecodzienne dzieła japońskich stylistów za idealne dodatki dla swoich środków lokomocji.
 

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Mazda MX-5
Mazda MX-5
Cena podstawowa już od: 89 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: cabrio-2dr.
Mazda 2
Mazda 2
Cena podstawowa już od: 54 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr.
Mazda 6
Mazda 6
Cena podstawowa już od: 89 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: kombi-5dr. sedan-4dr.
Mazda CX-5
Mazda CX-5
Cena podstawowa już od: 95 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: suv-5dr.
Mazda CX-3
Mazda CX-3
Cena podstawowa już od: 68 400 PLN brutto
Dostępne nadwozia: suv-5dr.

Podobne wiadomości:

Toyota, Mazda i Denso utworzyły alians

Toyota, Mazda i Denso utworzyły alians

Aktualności 2017-10-05

Mercedes-AMG C63 Coupe - przyłapany na...

auto motor i sport 2015-04-22

Czasami mamy wrażenie, że cokolwiek do czego przyczepi się znaczek "AMG" staję się fajniejsze. W Affalterbach chyba też to wiedzą, więc na warsztat wzięli kolejny model -  Mercedesa C-klasę Coupe. 

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.