Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowe salony Nissana i Suzuki

Nowe salony Nissana i Suzuki

Motoryzacyjna Grupa BEMO uruchomiła 1 lutego br. w Poznaniu nowy salon samochodowy - AUTO CLUB. Pod jednym dachem znalazły się dwie wiodące marki japońskich producentów - Nissan oraz Suzuki. 

Nowe salony Nissana i Suzuki
Nowy salon w Poznaniu - AUTO CLUB mieści się przy ul. Opłotki 15 w pobliżu węzła autostrady A2 Komorniki. W nowoczesnym budynku o łącznej powierzchni 2.000 m2 mieści się dwupoziomowy salon samochodowy, serwis mechaniczny z 12 stanowiskami naprawczymi, recepcja przejazdowa serwisu, magazyn części zamiennych, dwie myjnie.

Na klientów czekają samochodu testowe, salon połączony z serwisem oferuje nie tylko przeglady, ale także naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Na miejscu jest także dział części zamiennych.

W Kielcach od 27 grudnia 2010r. rozpoczął działalność handlową i operacyjną pod nowym adresem. Nowy salon dealerski Firmy AUTONISS mieści się przy ulicy Krakowskiej 161, w malowniczym otoczeniu rzeki Silnicy.

Końcówka ubiegłego roku zaznaczyła się szeregiem znaczących zmian w kieleckim oddziale Autoniss. W związku z rozwojem oddziału, salon i serwis przenoszą się do nowoczesnego budynku, który spełnia najnowsze standardy marki Nissan. Choć adres uległ zmianie, telefony, godziny pracy oraz adresy
e-mail pozostają bez zmian. Poprzednia siedziba Dealera AUTONISS w Kielcach była zlokalizowana również przy ul. Krakowskiej, lecz pod innym numerem: 293. Nowy salon mieści się obecnie w odległości 2 km w kierunku wschodnim (bliżej centrum miasta) od dotychczasowej placówki przy skrzyżowaniu z ulicą Podklasztorną.

Podobne wiadomości:

Suzuki i Toyota pracują razem

Suzuki i Toyota pracują razem

Aktualności 2016-10-13

Nissan Navara - EnGuard Concept do ratowania życia

Nissan Navara - EnGuard Concept do ratowania...

Premiery 2016-09-23

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Twórca DSG pozywa koncern VW
Twórca DSG pozywa koncern VW
Szefostwo koncernu Volkswagen nie ma łatwego życia przez ostatni rok. Cały czas ciągnie się afera Dieselgate, a do listy problemów dołączył były szef marki Bentley i Bugatti, który pozwał niemieckiego producenta do sadu.
Rozpoznaj modele Skody i wygraj Rozpoznaj modele Skody i wygraj