mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowe salony Nissana i Suzuki

Nowe salony Nissana i Suzuki

Motoryzacyjna Grupa BEMO uruchomiła 1 lutego br. w Poznaniu nowy salon samochodowy - AUTO CLUB. Pod jednym dachem znalazły się dwie wiodące marki japońskich producentów - Nissan oraz Suzuki. 

Nowe salony Nissana i Suzuki
Nowy salon w Poznaniu - AUTO CLUB mieści się przy ul. Opłotki 15 w pobliżu węzła autostrady A2 Komorniki. W nowoczesnym budynku o łącznej powierzchni 2.000 m2 mieści się dwupoziomowy salon samochodowy, serwis mechaniczny z 12 stanowiskami naprawczymi, recepcja przejazdowa serwisu, magazyn części zamiennych, dwie myjnie.

Na klientów czekają samochodu testowe, salon połączony z serwisem oferuje nie tylko przeglady, ale także naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Na miejscu jest także dział części zamiennych.

W Kielcach od 27 grudnia 2010r. rozpoczął działalność handlową i operacyjną pod nowym adresem. Nowy salon dealerski Firmy AUTONISS mieści się przy ulicy Krakowskiej 161, w malowniczym otoczeniu rzeki Silnicy.

Końcówka ubiegłego roku zaznaczyła się szeregiem znaczących zmian w kieleckim oddziale Autoniss. W związku z rozwojem oddziału, salon i serwis przenoszą się do nowoczesnego budynku, który spełnia najnowsze standardy marki Nissan. Choć adres uległ zmianie, telefony, godziny pracy oraz adresy
e-mail pozostają bez zmian. Poprzednia siedziba Dealera AUTONISS w Kielcach była zlokalizowana również przy ul. Krakowskiej, lecz pod innym numerem: 293. Nowy salon mieści się obecnie w odległości 2 km w kierunku wschodnim (bliżej centrum miasta) od dotychczasowej placówki przy skrzyżowaniu z ulicą Podklasztorną.

Podobne wiadomości:

Suzuki Swift Sport - ostry i lekki hot-hatch z Japonii

Suzuki Swift Sport - ostry i lekki hot-hatch...

Premiery 2017-09-14

Nowy Nissan Leaf już jest. Znamy dane techniczne

Nowy Nissan Leaf już jest. Znamy dane...

Premiery 2017-09-14

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Elektryczne MINI we Frankfurcie
Elektryczne MINI we Frankfurcie
Już za kilka tygodni we Frankfurcie zobaczymy pierwsze MINI z napędem elektrycznym. Koncepcyjny model rozpoczyna nowy rozdział w historii brytyjskiego producenta.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic