mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowe salony Nissana i Suzuki

Nowe salony Nissana i Suzuki

Motoryzacyjna Grupa BEMO uruchomiła 1 lutego br. w Poznaniu nowy salon samochodowy - AUTO CLUB. Pod jednym dachem znalazły się dwie wiodące marki japońskich producentów - Nissan oraz Suzuki. 

Nowe salony Nissana i Suzuki
Nowy salon w Poznaniu - AUTO CLUB mieści się przy ul. Opłotki 15 w pobliżu węzła autostrady A2 Komorniki. W nowoczesnym budynku o łącznej powierzchni 2.000 m2 mieści się dwupoziomowy salon samochodowy, serwis mechaniczny z 12 stanowiskami naprawczymi, recepcja przejazdowa serwisu, magazyn części zamiennych, dwie myjnie.

Na klientów czekają samochodu testowe, salon połączony z serwisem oferuje nie tylko przeglady, ale także naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Na miejscu jest także dział części zamiennych.

W Kielcach od 27 grudnia 2010r. rozpoczął działalność handlową i operacyjną pod nowym adresem. Nowy salon dealerski Firmy AUTONISS mieści się przy ulicy Krakowskiej 161, w malowniczym otoczeniu rzeki Silnicy.

Końcówka ubiegłego roku zaznaczyła się szeregiem znaczących zmian w kieleckim oddziale Autoniss. W związku z rozwojem oddziału, salon i serwis przenoszą się do nowoczesnego budynku, który spełnia najnowsze standardy marki Nissan. Choć adres uległ zmianie, telefony, godziny pracy oraz adresy
e-mail pozostają bez zmian. Poprzednia siedziba Dealera AUTONISS w Kielcach była zlokalizowana również przy ul. Krakowskiej, lecz pod innym numerem: 293. Nowy salon mieści się obecnie w odległości 2 km w kierunku wschodnim (bliżej centrum miasta) od dotychczasowej placówki przy skrzyżowaniu z ulicą Podklasztorną.

Podobne wiadomości:

Nissan Micra Bose Personal Edition

Nissan Micra Bose Personal Edition

Premiery 2017-03-11

Bose, to jeden z liderów na rynku zestawów audio. Nissan wraz z Bose zaprezentował specjalną edycję modelu Micra. 

Nowe Suzuki Swift - pierwsze, oficjalne zdjęcia

Nowe Suzuki Swift - pierwsze, oficjalne...

Aktualności 2016-12-27

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Rapid – odświeżone wnętrze i nadwozie
Skoda Rapid – odświeżone wnętrze i nadwozie
Już za dwa tygodnie w Genewie czeka nas wysyp nowości, a wśród nich niespodzianka od czeskiego producenta. Skoda odświeża wygląd i wyposażenie modeli Rapid i Rapid Spaceback. Co się zmieniło?