mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowe salony VW i Audi w Krakowie

Nowe salony VW i Audi w Krakowie

Niecałe osiem miesięcy trwała budowa dwóch nowych salonów samochodowych firmy Auto Special – Autoryzowanego Dealera VW i Audi w Krakowie.

Nowe salony VW i Audi w Krakowie
Spełniają one najbardziej wymagające standardy koncernu VW-Audi w Europie, według których musi istnieć wyraźny rozdział marki VW od Audi. Nowe obiekty firmy Auto Special składają się z dwóch osobnych salonów samochodowych oraz punktów serwisowych: jednego dla pojazdów marki Volkswagen, drugiego dla Audi. Oba obiekty zainaugurowały działalność 4 maja 2006 roku.
 
- Te nowoczesne obiekty to krok milowy w rozwoju naszej firmy. Od kilkunastu lat zajmujemy czołowe miejsca w sieci dealerskiej VW-Audi w Polsce pod względem sprzedaży nowych samochodów, oryginalnych części zamiennych i wysokiej jakości obsługi klienta. Dotychczasowy salon był dostosowany do potrzeb rynku samochodowego w latach 90-tych. Ale XXI wiek i stale rosnąca popularność pojazdów VW i Audi postawiły przed nami nowe wyzwania. Dlatego zdecydowaliśmy się na budowę nowych obiektów od podstaw. Ogromną zaletą naszych salonów jest przestrzeń, nowoczesność i przyjazne otoczenie. - powiedział Andrzej Lehr – Prezes Zarządu Auto Special.
 
Całkowita powierzchnia obu obiektów wynosi ponad 6 tysięcy metrów kwadratowych. Każdy salon posiada także własny odrębny serwis VW i Audi. Są one wyposażone w aż 18 stanowisk podnośnikowych oraz ultranowoczesny sprzęt do diagnostyki pojazdów. Ciekawostką jest m.in ekologiczny system do cyrkulacji zużytego oleju silnikowego. Serwis Audi posiada dodatkowo najnowszej generacji urządzenie Beissbarth przystosowane do obsługi samochodów z napędem quattro.
 
Istotną częścią obiektu jest także magazyn części zamiennych. Krakowski dealer od kilku lat zajmuje po tym względem pierwsze miejsce w krajowej sieci VW-Audi. Na początku tego roku firma Auto Special, jako jedyny dealer sieci VW-Audi w Polsce uruchomiła specjalny program sprzedaży oryginalnych części zamiennych o nazwie Auto Special Parts. Polega on na sprzedaży on-line części i akcesoriów partnerom handlowym firmy Auto Special.
 

Komentuj:

~karina 2007-03-28

mój ojciec ma VW Polo, od kilku lat serwisuje w AS ja czekam na odbiór passata, mój facet marzył o nim od paru lat, budynki AS sa rzeczywiście przestrzenne, klienci są traktowani prawie jak rodzina, mogę polecić w salonie jest dużo więcej miejsca niż na Armii Krajowej, gdzie zawsze podjeżdżałam, jest też spory parking, AS jest na obrzeżach Krakowa, ale dojazd jest nienajgorszy, gdyby nie korki..

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.