mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowe serwisy DAF na Pomorzu

Nowe serwisy DAF na Pomorzu

Firma DBK, autoryzowany dealer DAF Trucks Polska, otworzyła dwie nowe stacje serwisowe w Koszalinie i Szczecinie.

Nowe serwisy DAF na Pomorzu

Wiosną rozpoczął działalność szósty już autoryzowany serwis DAF firmy DBK w Koszalinie. Obiekt serwisowy usytuowany jest na powierzchni działki 26 000 m2 w miejscowości Kretomino, koło Koszalina i znajduje się przy drodze krajowej numer 11, przy trasie wylotowej z Koszalina na Szczecinek, Bydgoszcz i Piłę.

Warsztat posiada cztery stanowiska obsługowo-naprawcze oraz Okręgową Stację Kontroli Pojazdów. Zajmuje 600 m2. W najbliższej przyszłości serwis będzie świadczył również usługi w zakresie legalizacji tachografów oraz montażu Toll Collect. Wyposażony jest w urządzenia niezbędne do przeprowadzania napraw pojazdów na najwyższym poziomie tj. komputer diagnostyczny DAVIE, pozwalający na diagnozowanie pojazdów DAF oraz magazyn części zamiennych o powierzchni 300m2. Warsztat, jak każdy autoryzowany serwis firmy DAF, przeznaczony jest do obsługi wszystkich marek pojazdów ciężarowych, przyczep i naczep oraz autobusów.

Klienci oczekujący na naprawę samochodu mogą odpocząć w specjalnie przygotowanym pomieszczeniu oraz odświeżyć się pod prysznicem.

Drugi nowy serwis DAF to szczeciński oddział DBK, przeniesiony do całkowicie nowego obiektu w Radziszewie. W nowym budynku znajduje się stacja serwisowo diagnostyczna samochodów ciężarowych z zapleczem biurowo socjalnym i magazynem części. Obiekt powstał na działce o łącznej powierzchni 38 380m2. 2300 m2 zajmuje warsztat.

Podobnie jak serwis w Koszalinie budynek wyposażony jest we wszystkie urządzenia, niezbędne do obsługi serwisowej samochodów ciężarowych i dostawczych oraz ich diagnostyki. Znajduje się tu również myjnia i lakiernia, stanowisko do napraw blacharskich, urządzenie do prostowania ram i kabin, serwis ogumienia, centralny system dystrybucji olejów wraz z monitoringiem oraz hydrauliczne podnośniki podpodłogowe.

W oddzielnej bryle zaprojektowano serwis mniejszych pojazdów dostawczych z 5 stanowiskami naprawczymi, jednym diagnostycznym. W obiekcie jest również salon sprzedaży samochodów użytkowych VW


Podobne wiadomości:

Oto pomysł, jak zapewnić dodatkowe 4 miliardy wpływów do budżetu

Oto pomysł, jak zapewnić dodatkowe 4 miliardy...

Finanse i prawo 2015-07-09

Promocja na serwis klimatyzacji w Suzuki

Promocja na serwis klimatyzacji w Suzuki

Aktualności 2016-05-19

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.