mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowe serwisy Euromaster w Toruniu i Inowrocławiu

Nowe serwisy Euromaster w Toruniu i Inowrocławiu

Serwisy ogumienia Opon Lan Landowscy w Toruniu przy ulicy Św. Jakuba 1 oraz w Inowrocławiu przy ulicy Transportowej 7 zostały oficjalnie włączone do ogólnoeuropejskiej sieci warsztatów samochodowych Euromaster.

Nowe serwisy Euromaster w Toruniu i Inowrocławiu

Elementem wyróżniającym sieć Euromaster jest rygorystyczne stosowanie procedur. We wszystkich serwisach Euromaster każda opona jest właściwie dobierana do modelu samochodu. W czasie demontażu opony pracownicy Euromaster smarują krawędzie felgi oraz stopkę opony, a także dokładnie przestrzegają pozycji wentyla.

Następnie, czyszczą powierzchnię piast, smarują gwinty oraz sprawdzają czy opona nie ma uszkodzeń. Po montażu felga jest pieczołowicie wyważana, a opona pompowana do poziomu rekomendowanego przez producenta przy aktualnym obciążeniu samochodu. Przy zakładaniu koła na oś, pracownicy Euromaster ręcznie dokręcają śruby.

Mam nadzieję, że dzięki współpracy z siecią Euromaster będziemy mogli zapewnić naszym klientom jeszcze wyższy poziom usług związanych z serwisem ogumienia, a także zaproponować nowe produkty związane z eksploatacją pojazdów – powiedział Grzegorz Landowski, właściciel serwisów Euromaster Opon Lan.

Euromaster Opon Lan zajmuje się również sprzedażą i serwisem ogumienia do pojazdów ciężarowych. Dzięki know-how Grupy Michelin przebiegi opon ciężarowych można wydłużyć nawet o 45 proc. Prawidłowa eksploatacja opon jest o tyle ważna, że od niej w dużym stopniu zależy ograniczenie zużycia paliwa.

Przed włączeniem serwisów w Toruniu i Inowrocławiu do sieci Euromaster, w zakładach przeprowadzona została seria audytów jakościowych. Audytorzy sprawdzili poprawność działań związanych z obsługą pojazdów, bezpieczeństwem użytkowników i pracowników serwisu oraz jakością obsługi klienta.

Zakłady Euromaster Opon Lan w Toruniu i Inowrocławiu czynne są od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 18 oraz w sobotę od godziny 8 do 14.


Podobne wiadomości:

Test opon zimowych 2015 w nowym numerze auto motor i sport

Test opon zimowych 2015 w nowym numerze auto...

Aktualności 2015-10-24

Opony zimowe Michelin – nowoczesna ...

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Lexus UX - premiera w Genewie
Lexus UX - premiera w Genewie
Spekulacje na temat nowego crossovera od Lexusa weszły na wyższy poziom. Norweski oddział marki potwierdził plotki - lada moment na salonie w Genewie pojawi się zupełnie nowy model UX.