mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowe serwisy Euromaster w Toruniu i Inowrocławiu

Nowe serwisy Euromaster w Toruniu i Inowrocławiu

Serwisy ogumienia Opon Lan Landowscy w Toruniu przy ulicy Św. Jakuba 1 oraz w Inowrocławiu przy ulicy Transportowej 7 zostały oficjalnie włączone do ogólnoeuropejskiej sieci warsztatów samochodowych Euromaster.

Nowe serwisy Euromaster w Toruniu i Inowrocławiu

Elementem wyróżniającym sieć Euromaster jest rygorystyczne stosowanie procedur. We wszystkich serwisach Euromaster każda opona jest właściwie dobierana do modelu samochodu. W czasie demontażu opony pracownicy Euromaster smarują krawędzie felgi oraz stopkę opony, a także dokładnie przestrzegają pozycji wentyla.

Następnie, czyszczą powierzchnię piast, smarują gwinty oraz sprawdzają czy opona nie ma uszkodzeń. Po montażu felga jest pieczołowicie wyważana, a opona pompowana do poziomu rekomendowanego przez producenta przy aktualnym obciążeniu samochodu. Przy zakładaniu koła na oś, pracownicy Euromaster ręcznie dokręcają śruby.

Mam nadzieję, że dzięki współpracy z siecią Euromaster będziemy mogli zapewnić naszym klientom jeszcze wyższy poziom usług związanych z serwisem ogumienia, a także zaproponować nowe produkty związane z eksploatacją pojazdów – powiedział Grzegorz Landowski, właściciel serwisów Euromaster Opon Lan.

Euromaster Opon Lan zajmuje się również sprzedażą i serwisem ogumienia do pojazdów ciężarowych. Dzięki know-how Grupy Michelin przebiegi opon ciężarowych można wydłużyć nawet o 45 proc. Prawidłowa eksploatacja opon jest o tyle ważna, że od niej w dużym stopniu zależy ograniczenie zużycia paliwa.

Przed włączeniem serwisów w Toruniu i Inowrocławiu do sieci Euromaster, w zakładach przeprowadzona została seria audytów jakościowych. Audytorzy sprawdzili poprawność działań związanych z obsługą pojazdów, bezpieczeństwem użytkowników i pracowników serwisu oraz jakością obsługi klienta.

Zakłady Euromaster Opon Lan w Toruniu i Inowrocławiu czynne są od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 18 oraz w sobotę od godziny 8 do 14.


Podobne wiadomości:

Promocja na serwis klimatyzacji w Suzuki

Promocja na serwis klimatyzacji w Suzuki

Aktualności 2016-05-19

Klimatyzacja - jej przegląd to podstawa

Klimatyzacja - jej przegląd to podstawa

Serwis auta 2016-05-05

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
MUSI BYĆ COOL
MUSI BYĆ COOL
Ten nowoczesny samochód miejski, dzięki nadmuchanej karoserii, nietypowym reflektorom, innowacyjnym panelom Airbump i dziesiątkom dostępnych wersji kolorystycznych sprawił, że kierowca wreszcie może wyrazić swoją osobowość.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic