mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowe technologie z K-S SSE

Nowe technologie z K-S SSE

Firma "hmp Heidenhain - Microprint Polska" Sp. z o.o. będzie produkować w Gorzowie Wlkp. elektroniczne obwody drukowane. Klientami koncernu są przede wszystkim firmy z branży maszyn precyzyjnych i motoryzacyjnej oraz telekomunikacji. Przewidywany koszt inwestycji to 2,2 miliony Euro.

Nowe technologie z K-S SSE

10 sierpnia 2005r. na terenie Kostrzyńsko - Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej wydane zostało zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej dla spółki "hmp Heidenhain - Microprint Polska" Sp. z o.o.

Firma zamierza uruchomić w Polsce zakład produkcyjny, w którym z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii produkowane będą elektroniczne obwody drukowane. Ponadto firma świadczyć będzie usługi w zakresie oprogramowania, przetwarzania danych i prac badawczo-rozwojowych. W tym celu na działce o powierzchni 3,17 ha wybudowana zostanie hala produkcyjna i budynek administracyjny o powierzchni ok. 3 tys. m2.

W zakładzie zatrudnieni zostaną wysoko wykwalifikowani pracownicy w 4 działach produkcyjnych. W I etapie realizacji inwestycji zatrudnienie znajdzie ok. 60 osób, a dalsza rozbudowa firmy będzie wiązała się ze znacznym wzrostem poziomu zatrudnienia.

Jak podkreśla przedstawiciel firmy, "hmp Heidenhain - Microprint" GmbH to pierwszy zachodnioeuropejski inwestor z branży zaawansowanych technologicznie elektronicznych obwodów drukowanych, który rozpoczął realizację inwestycji produkcyjnej w Polsce.

Firma "hmp Heidenhain - Microprint" GmbH należy do ścisłej czołówki producentów obwodów drukowanych na rynku niemieckim i jest niekwestionowanym liderem w zakresie stosowanych rozwiązań technologicznych oraz jakościowych. Odbiorcami produktów koncernu są przede wszystkim firmy z sektora przemysłowego, zwłaszcza branży maszyn precyzyjnych i motoryzacyjnej oraz telekomunikacji. Koncern ma już 50 letnie doświadczenie w seryjnej produkcji elektronicznych obwodów drukowanych.

 


Podobne wiadomości:

Wybrano wykonawców MOP-ów na S3

Wybrano wykonawców MOP-ów na S3

Polskie drogi 2015-06-05

Nowa nawierzchnia dróg skróci drogę hamowania

Nowa nawierzchnia dróg skróci drogę hamowania

Polskie drogi 2015-06-23

Komentuj:

~Jarek 2006-09-17

Rewlacja,to czego nam potrzeba w Gorzowie to przecierz inwestycje.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.