mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowe warianty MINI

Nowe warianty MINI

Wygląda na to, że reaktywowany brytyjski producent małych samochodów marki MINI zamierza uatrakcyjnić swoją gamę modelową. W przeciągu dwóch następnych lat pojawią się przynajmniej dwa nowe modele MINI.

Nowe warianty MINI

Na drogach pojawią się modele stworzone na płycie podłogowej R57.Prawdopodobnie będą to auta ukrywające się pod nazwami R60 Countryman oraz Spacebox. Jednak pierwszym, wcześniej zapowiedzianym modelem miał być  MINI Speedster, który być może zostanie pokazany już we wrześniu na targach we Frankfurcie.

Drugim samochodem na liście nadchodzących będzie coupe nawiązujące do modelu Broadspeed. W latach sześćdziesiątych pojawiło się kilka egzemplarzy o nietypowym nadwoziu fastback, które uczestniczyły w wyścigach. Parę z nich trafiło na normalne ulice.

onkretów jest póki co niezbyt wiele, ale można się spodziewać że pierwszą premierą będzie model Speedster, a zaraz po nim pojawi się coupe.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

MINI Mini
MINI Mini
Cena podstawowa już od: 80 200 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-3dr.
Tematy w artykule: Coupe Mini MINI Speedster fastback

Podobne wiadomości:

Mercedes E Coupe – wilk w owczej skórze

auto motor i sport 0000-00-00

MINI Clubman ALL4 - nowy napęd

MINI Clubman ALL4 - nowy napęd

Aktualności 2016-01-20

Komentuj:

~zen 2009-07-21

wygląda jak mój pierwszy ś.p. Fiat 850 z 1971

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A8 za chwilę w salonach. Znamy polskie ceny
Nowe Audi A8 za chwilę w salonach. Znamy polskie ceny
W polskich salonach Audi ruszyło zbieranie zamówień na topowy model A8. Wiemy, ile kosztuje nowa generacja limuzyny z Ingolstadt.