mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowe warianty MINI

Nowe warianty MINI

Wygląda na to, że reaktywowany brytyjski producent małych samochodów marki MINI zamierza uatrakcyjnić swoją gamę modelową. W przeciągu dwóch następnych lat pojawią się przynajmniej dwa nowe modele MINI.

Nowe warianty MINI

Na drogach pojawią się modele stworzone na płycie podłogowej R57.Prawdopodobnie będą to auta ukrywające się pod nazwami R60 Countryman oraz Spacebox. Jednak pierwszym, wcześniej zapowiedzianym modelem miał być  MINI Speedster, który być może zostanie pokazany już we wrześniu na targach we Frankfurcie.

Drugim samochodem na liście nadchodzących będzie coupe nawiązujące do modelu Broadspeed. W latach sześćdziesiątych pojawiło się kilka egzemplarzy o nietypowym nadwoziu fastback, które uczestniczyły w wyścigach. Parę z nich trafiło na normalne ulice.

onkretów jest póki co niezbyt wiele, ale można się spodziewać że pierwszą premierą będzie model Speedster, a zaraz po nim pojawi się coupe.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

MINI Mini
MINI Mini
Cena podstawowa już od: 80 200 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-3dr.
Tematy w artykule: Coupe Mini MINI Speedster fastback

Podobne wiadomości:

Roadster Mini Superleggera może wejść do produkcji

Roadster Mini Superleggera może wejść do...

Aktualności 2015-07-16

Audi szykuje konkurencję dla Fiata 500

Audi szykuje konkurencję dla Fiata 500

Aktualności 2015-05-27

Komentuj:

~zen 2009-07-21

wygląda jak mój pierwszy ś.p. Fiat 850 z 1971

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.