mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowi inwestorzy w Starachowickiej SSE

Nowi inwestorzy w Starachowickiej SSE

Zezwolenia na działalność na terenie Starachowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej otrzymały trzy firmy: Promatik, Envo i Loxley.

Nowi inwestorzy w Starachowickiej SSE
Firma Promatik R. Miernecki, R. Sinkiewicz i M. Strzelecki Sp. Jawna  z siedzibą w Kielcach planuje uruchomić produkcję maszyn i urządzeń oraz usługi dla przemysłu samochodowego, artykułów gospodarstwa domowego (tzw „duże AGD”), chemicznego, elektronicznego i innych. Spółka zainwestuje ponad 1,1 mln zł do połowy 2014 roku. Ponadto zwiększy zatrudnienie.

Kolejne zezwolenie otrzymała firma EnvoSp. z o.o.  z siedzibą w Starachowicach. Spółka zajmie się produkcją konstrukcji stalowych i metalowych, kotłów C.O. oraz świadczeniem usług obróbki mechanicznej, plastycznej i chemicznej metali. Planowane nakłady inwestycyjne to ponad 13 mln zł. Inwestycja pozwoli na zatrudnienie 30 nowych pracowników.

Z kolei Loxley Sp. z o.o. z siedzibą w Starachowicach planuje rozwinąć produkcję drzwi, ościeżnic, progów i innych wyrobów metalowych oraz świadczyć usługi obróbki mechanicznej. Jest to drugie zezwolenie dla ww. przedsiębiorcy.

Podobne wiadomości:

S7 Kraków - Warszawa: uruchomiono kolejny odcinek

S7 Kraków - Warszawa: uruchomiono kolejny...

Polskie drogi 2017-07-13

Budowa S7 - zmiany w ruchu w Szydłowcu

Budowa S7 - zmiany w ruchu w Szydłowcu

Polskie drogi 2016-06-06

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Już latem łatwiejszy przejazd Zakopianką
Już latem łatwiejszy przejazd Zakopianką
W połowie sierpnia kierowcy jadący Zakopianką będą mogli skorzystać z nowo wybudowanego węzła drogowego w Poroninie. Marszałek województwa małopolskiego zapewnił, że wszystkie prace postępują zgodnie z harmonogramem.