mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowinki u Infiniti

Nowinki u Infiniti

Infiniti na rok modelowy 2011 wprowadza serię ulepszeń i nowości do swojego FX.

Nowinki u Infiniti
W tym roku auto dostanie cały szereg nowych opcji wyposażenia z zakresu bezpieczeństwa oraz komfortu, a także nowe kolory czy wykończenia wnętrza. Gama silnikowa pozostanie bez zmian.

Najważniejszą dodatkową opcją jest LDP, czyli Lane Departure Prevention. System, który ostrzega kierowcę przed niezamierzonym zjazdem z pasa za pomocą sygnałów dźwiękowych i wizualnych. System, wcześniej dostępny jedynie w wersji FX30d, teraz będzie standardem także w FX37 GT Premium i S Premium, a także FX50 S Premium oraz FX30d Premium.

Innym dodatkiem jest elektrycznie sterowana klapa bagażnika jako standardowe wyposażenie każdego FX. Ciekawostką jest to, że wysokość, na jaką zostanie otwarta klapa, jest regulowana (podobnie jest np. w Mercedesie Klasy S).

Kolor Malbec Black jest także dostępny właśnie w FX jako jeden z ośmiu lakierów. Kolor, który w palecie zastąpi Mojove Copper, zawiera w sobie technologię Scratch-shield, chroniącą powierzchnię przed zarysowaniami.

W Europie FX dostępny jest z trzema silnikami: 238 konny diesel V6, 320 konne benzynowe V6 oraz 390 konne V8. Z największym silnikiem auto przyspiesza do setki w 5,8 sekundy.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Infiniti FX Wszystko o Infiniti
Tematy w artykule: Infiniti Infiniti FX

Podobne wiadomości:

Rekordowe półrocze dla Infiniti

Rekordowe półrocze dla Infiniti

Aktualności 2016-07-11

Nowy salon Infiniti w Krakowie

Nowy salon Infiniti w Krakowie

Aktualności 2016-04-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowa Kia Ceed w Genewie - pierwsze zdjęcia
Nowa Kia Ceed w Genewie - pierwsze zdjęcia
Już za kilka tygodni na salonie motoryzacyjnym w Genewie zadebiutuje nowe wcielenie koreańskiego przedstawiciela segmentu aut kompaktowych. Kolejne wcielenie Kii Ceed pojawi się w dwóch wersjach nadwoziowych.