mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowość spod znaku lwa

Nowość spod znaku lwa

Francuski producent nie zdołał utrzymać sekretu w tajemnicy. Zagraniczni reporterzy przechwycili informacje na temat nowego modelu marki Peugeot, który będzie próbą zdobycia segmentu MPV.

Nowość spod znaku lwa

Nadchodzący pojazd zostanie najprawdopodobniej nazwany 3008. Samochód ten będzie oparty na identycznej płycie podłogowej co nowy Citroen C4 oraz Picaaso. Wiadomo już, że będzie to odpowiedź Peugeota na nową wydanie odświeżonej wersji Renault Scenic..
Pomimo tego, że data premiery nie jest jeszcze wiadoma, jest jedna rzecz której można być całkowicie pewnym co do jednego będzie można być w stu procentach pewnym. Największym atutem nowego samochodu będzie bez wątpienia doskonale wykończone oraz bardzo komfortowe wnętrze. Prawdopodobnie samochód będzie dostępny w wersji siedmioosobowej, lecz krążą także pogłoski o wersji pięcioosobowej. Wersje silnikowe będą współdzielone razem z mniejszym modelem, a dodatkowo pojawią się nowe silniki, które powstały we współpracy z BMW. Tylne fotele będą składane 'na płasko' dzięki czemu będzie można osiągnąć bardzo potężną przestrzeń ładunkową.

Niewiadomo jeszcze nic na temat daty premiery, nawet tego czy nastąpi ona przed czy po debiucie siostrzanego modelu 308 na rynku. Premiery samochodu należy jednak oczekiwać na najbliższych, przyszłych targach motoryzacyjnych.

Czytaj także:

III Supertest Ekonomii (2006-06-20)

Kolejne CC Peugeota (2006-06-14)

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Peugeot 3008
Peugeot 3008
Cena podstawowa już od: 89 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Peugeot 3008 Wszystko o Peugeot
Tematy w artykule: Peugeot Peugeot 3008

Podobne wiadomości:

Peugeot 3008 wygrywa COTY 2017!

Peugeot 3008 wygrywa COTY 2017!

Aktualności 2017-03-06

Peugeot 308 - akcja serwisowa

Peugeot 308 - akcja serwisowa

Aktualności 2016-12-28

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda utrzymuje pozycję lidera na polskim rynku
Skoda utrzymuje pozycję lidera na polskim rynku
Skoda po raz kolejny nie pozostawiła szans konkurentom. Cały rynek samochodów nowych zanotował wzrosty, ale czeska marka wyraźnie zwiększyła dystans w stosunku do konkurentów. Skoda była najchętniej wybieraną marką w Polsce wśród klientów indywidualnych i flotowych.