mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowości na czele

Nowości na czele

Aktualny ranking Top Ten wyraźnie pokazuje, iż największym zainteresowaniem wśród Internautów cieszą się przede wszystkim nowości.

Przede wszystkim zwycięzca - Lacetti. Można by powiedzieć, iż auto przeżywa pewien renesans popularności. Po tym jak marka Chevrolet pojawiła się na polskim rynku, Lacetti i Aveo długo okupywały czołowe pozycje, głównie dzięki przystępnej cenie. Po chwilowym spadku zainteresowania, znów Chevrolet jest na czele. Jest to zasługa, w bardzo dużej mierze, stosunkowo nowej wersji, Lacetti kombi, która w sprzedaży jest dopiero od kilku tygodni. W stosunku do wersji hatchback i sedan, Lacetti kombi oferuje zwiększoną przestronność i ładowność (do 1.410 litrów), połączoną z wielofunkcyjnością.

Również nowości Skody wraz z ich intensywną kampanią reklamową spowodowały, że dwa modele tej marki są w ścisłej czołówce rankingu. Najświeższa nowość to Fabia po faceliftingu. Już jej poprzedniczka cieszyła się ogromną popularnością. Jeśli nowy model okaże się faktycznie takim autem, jaki jest przedstawiany w mediach, wówczas może się okazać prawdziwym hitem sprzedaży na polskim rynku.

Z kolei Nowa Skoda Octavia w sprzedaży jest już od ponad miesiąca. Nowy design, nowe rozwiązania technologiczne, zwiększona kabina pasażerska i bagażowa sprawiają, iż auto to jest obiektem ciągłego zainteresowania. Jednak o ewentualnym sukcesie rynkowym można będzie mówić dopiero za kilka miesięcy.

TOP TEN mojeauto.pl:

TOP TEN mojeauto.pl
Tydzień:
11.10-17.10.2004
1

Chevrolet Lacetti

+ 1
2

Skoda Fabia

+ 4
3

Skoda Octavia Nowa

- 2
4

Ford Mondeo

bez zmian
5

Ford Focus

bez zmian
6

Toyota Corolla

- 3
7

Chevrolet Aveo

bez zmian
8

Peugeot 307

bez zmian
9

Renault Megane II

+ 2
10

Honda Civic

bez zmian
* na podstawie oglądalności serwisu
Auta Nowe w mojeauto.pl
 
Wcześniejsze raporty 

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.