mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowości w Alfe Romeo MiTo

Nowości w Alfe Romeo MiTo

Alfa Romeo na polski rynek wprowadza nowe wersje swojego małego modelu MiTo. Do salonów trafi m.in. MiTo wyposażone w instalację LPG.

Nowości w Alfe Romeo MiTo
MiTo z silnikiem turbodoładowanym 1.4 TB została wzbogacona o fabrycznie montowaną instalację LPG. Teraz MiTo LPG będzie ciekawą alternatywą dla wersji benzynowych, zwłaszcza biorąc pod uwagę obecne ceny paliw. Producent podaj, że instalacja gazowa nie obniża osiągów. Cena tej wersji w wariancie wyposażenia Progression to 69 900 zł, zaś wariantu Distinctive wynosi 75 500 zł.

Drugą nowością w gamie MiTo jest wersja, która została wyposażona w silnik Turbo TwinAir, czyli jednostkę dwucylindrową turbodoładowaną o pojemności 0.9 litra. Kierowca będzie miał do dyspozycji 85 KM mocy oraz 145 Nm. Producent deklaruje średnie spalanie na poziomie 4.2 l/ 100 km. Alfa Romeo MiTo z silnikiem TwinAir w wersji Progression kosztuje 59 900 zł.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Alfa Romeo MiTo
Alfa Romeo MiTo
Cena podstawowa już od: 54 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-3dr.

Podobne wiadomości:

Alfa Romeo Giulia w wersji kombi

Alfa Romeo Giulia w wersji kombi

Aktualności 2016-10-27

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.