mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowy Bentley w produkcji

Nowy Bentley w produkcji

Po tym jak producent luksusowych samochodów marki Bentley wprowadził na rynek model Azure, do zestawienia dołączy model Continental GTC. Jest to już drugi samochód ze składanym dachem wprowadzony od początku tego roku.

Nowy Bentley w produkcji

Model GTC jest trzecim członkiem rodziny Continental. Dochodzi on do sprzedawanych już modeli Continental GT coupe oraz Continental Flying Spur, w wersji czterodrzwiowej. Produkcja nowego kabrioleta obywać się będzie w nowoczesnej fabryce umiejscowionej w brytyjskim Crewe.

Dostawy samochodu rozpoczną się w Wielkiej Brytanii już pod koniec tego miesiąca. Bentley Motors zapowiada także, iż pod koniec tego roku wszystkie modele z zestawienia marki, będą ponownie produkowane w brytyjskiej fabryce.

Na razie jednak, aby producent był w stanie sprostać zapotrzebowaniu klientów podczas fazy wprowadzania modelu na rynek, część produkcji modelu Continental Flying Spurs została przeniesiona do fabryki wchodzącej w skład grupy Volkswagen, a umiejscowionej w niemieckim Dreźnie. Wraz z grudniem tego roku zostanie ona z powrotem przeniesiona. Dzięki tej decyzji i dosyć dużemu zapotrzebowaniu na modele marki Bentley, dostawy samochodów nie będą się opóźniać.

Czytaj także:

Kolejna karnacja Arnage (2006-08-31)

Bentley Continental GT do naprawy (2006-08-24)

Bentley Continental GTC: Cabrio w serii (2006-04-13)


Podobne wiadomości:

Bentley Continental - ostatnia seria na pożegnanie

Bentley Continental - ostatnia seria na...

Samochody luksusowe 2017-07-27

Bentley Continental GT w nowym wydaniu

Bentley Continental GT w nowym wydaniu

Samochody luksusowe 2017-08-30

Komentuj:

~piknis 2006-09-06

Ladneeeeee bydlleeeeee!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.