mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowy Dodge Ram z tytułem Truck of the Year

Nowy Dodge Ram z tytułem Truck of the Year

Nowa wersja popularnego za Oceanem pickupa Dodge Ram Heavy Duty 2010 została uhonorowana prestiżowym tytułem Truck of the Year 2010 przyznawanym przez amerykański magazyn motoryzacyjny Motor Trend.

Nowy Dodge Ram z tytułem Truck of the Year
- Tytuł "Truck of the Year" (Pojazd użytkowy roku) magazynu Motor Trend to ostateczny dowód na to, jak dobrym pick-upem jest Ram Heavy Duty.” – powiedział Fred Diaz, szef i CEO marki Ram Truck w Chrysler Group LLC – To wyróżnienie przyjmujemy jako szczególny wyraz uznania dla projektantów i konstruktorów Chrysler Group, których dziełem jest ten wspaniały samochód.

Kandydujące do tytułu Truck of the Year Motor Trendu pojazdy oceniane są według sześciu kryteriów: stylizacja nadwozia, stopień zaawansowania rozwiązań konstrukcyjnych, funkcjonalność, koszty eksploatacji, bezpieczeństwo oraz wartość dla użytkownika w stosunku do ceny zakupu. Do konkursu dopuszczane są tylko te konstrukcje, które w sposób znaczący różnią się od modeli ubiegłorocznych.

- W świetle naszych kryteriów, Ram Heavy Duty 2010 nie ma sobie równych – powiedział Angus MacKenzie, redaktor naczelny magazynu Motor Trend – Mówimy tu o atrakcyjnej stylizacji karoserii, luksusowej i wyciszonej kabinie oraz potężnych jednostkach napędowych, tym bardziej iż oferowany Diesel Cumminsa spełnia normy emisji spalin w 50 Stanach bez kosztownych przeróbek. Warto podkreślić, iż pojazd ten spełnia wymogi pełnej użyteczności oczekiwanej przez klienta, który aż takiego wyrafinowania i niewątpliwego szyku raczej się nie spodziewał.

Zobacz koniecznie: Wszystko o Dodge Ram Wszystko o Dodge
Tematy w artykule: Dodge Dodge Ram pickup

Podobne wiadomości:

Dodge Durango SRT - SUV z osiągami supersamochodu

Dodge Durango SRT - SUV z osiągami...

Premiery 2017-02-10

Koncern FCA mieszał przy spalinach?

Koncern FCA mieszał przy spalinach?

Aktualności 2017-01-17

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Karoq - oto następca Yeti!
Skoda Karoq - oto następca Yeti!
Po ośmiu latach przyszedł czas na następcę Skody Yeti. Nowy model zmienił się tak bardzo, że otrzymał nową nazwę - Karoq. Znamy już pierwsze szczegóły na temat kompaktowego SUV-a z Mlada Boleslav.