mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowy Dodge Ram z tytułem Truck of the Year

Nowy Dodge Ram z tytułem Truck of the Year

Nowa wersja popularnego za Oceanem pickupa Dodge Ram Heavy Duty 2010 została uhonorowana prestiżowym tytułem Truck of the Year 2010 przyznawanym przez amerykański magazyn motoryzacyjny Motor Trend.

Nowy Dodge Ram z tytułem Truck of the Year
- Tytuł "Truck of the Year" (Pojazd użytkowy roku) magazynu Motor Trend to ostateczny dowód na to, jak dobrym pick-upem jest Ram Heavy Duty.” – powiedział Fred Diaz, szef i CEO marki Ram Truck w Chrysler Group LLC – To wyróżnienie przyjmujemy jako szczególny wyraz uznania dla projektantów i konstruktorów Chrysler Group, których dziełem jest ten wspaniały samochód.

Kandydujące do tytułu Truck of the Year Motor Trendu pojazdy oceniane są według sześciu kryteriów: stylizacja nadwozia, stopień zaawansowania rozwiązań konstrukcyjnych, funkcjonalność, koszty eksploatacji, bezpieczeństwo oraz wartość dla użytkownika w stosunku do ceny zakupu. Do konkursu dopuszczane są tylko te konstrukcje, które w sposób znaczący różnią się od modeli ubiegłorocznych.

- W świetle naszych kryteriów, Ram Heavy Duty 2010 nie ma sobie równych – powiedział Angus MacKenzie, redaktor naczelny magazynu Motor Trend – Mówimy tu o atrakcyjnej stylizacji karoserii, luksusowej i wyciszonej kabinie oraz potężnych jednostkach napędowych, tym bardziej iż oferowany Diesel Cumminsa spełnia normy emisji spalin w 50 Stanach bez kosztownych przeróbek. Warto podkreślić, iż pojazd ten spełnia wymogi pełnej użyteczności oczekiwanej przez klienta, który aż takiego wyrafinowania i niewątpliwego szyku raczej się nie spodziewał.

Zobacz koniecznie: Wszystko o Dodge Ram Wszystko o Dodge
Tematy w artykule: Dodge Dodge Ram pickup

Podobne wiadomości:

Dodge Viper zniknie z rynku

Dodge Viper zniknie z rynku

Samochody luksusowe 2015-10-14

Potrafi więcej – Viper ACR-X

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Lexus UX - premiera w Genewie
Lexus UX - premiera w Genewie
Spekulacje na temat nowego crossovera od Lexusa weszły na wyższy poziom. Norweski oddział marki potwierdził plotki - lada moment na salonie w Genewie pojawi się zupełnie nowy model UX.