mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowy Dyrektor Generalny Volvo Truck Center Polska

Nowy Dyrektor Generalny Volvo Truck Center Polska

Z dniem 1 listopada 2012 r. Małgorzata Kulis objęła stanowisko Dyrektora Generalnego w Volvo Truck Center Polska. Powołanie Dyrektora Generalnego na rynek polski jest wynikiem intensywnego rozwoju własnej, w pełni zarządzanej przez Volvo sieci dealersko-serwisowej Volvo Truck Center w Polsce i dążenia do utrzymania jak największej sprawności operacyjnej oraz skutecznego osiągania celów biznesowych.

Nowy Dyrektor Generalny Volvo Truck Center Polska
Małgorzata Kulis związana jest z marką Volvo od prawie 15 lat. Posiada bogate doświadczenie zdobyte na różnych kierowniczych stanowiskach w siostrzanej firmie Volvo Financial Services.

Przed objęciem nowego stanowiska, Małgorzata Kulis była Dyrektorem Handlowym i Członkiem Zarządu VFS Centrum Serwisowe Regionu Europy Centralno-Wschodniej, odpowiedzialnym za wsparcie finansowe produktów Grupy Volvo sprzedawanych przez Volvo Trucks, Volvo Construction Equipment i Volvo Buses. Jeszcze wcześniej pełniła z powodzeniem funkcję Dyrektora Zarządzającego VFS Usługi Finansowe Polska. Pod jej kierownictwem, VFS Polska odnotowała znakomite wyniki sprzedaży we współpracy z lokalnymi organizacjami Volvo Trucks, Renault Trucks i Volvo Maszyny Budowlane.

 Dobre relacje i bardzo ścisła współpraca z Volvo Trucks w Regionie Europy Centralno-Wschodniej przyczyniły się do wspólnego sukcesu obu organizacji, potwierdzonego zwiększonymi udziałami rynkowymi, rosnącą penetracją finansową oraz ogólną satysfakcją obsługiwanych klientów Volvo.

Małgorzata Kulis, jako Dyrektor Generalny Volvo Truck Center Polska została Członkiem Zarządu Regionu Europy Centralno-Wschodniej Volvo Trucks, którego Dyrektorem Zarządzającym pozostaje Tom Jörning. 

Podobne wiadomości:

Zakaz wyprzedzania dla ciężarówek na A2

Zakaz wyprzedzania dla ciężarówek na A2

Polskie drogi 2015-06-25

KE bada niemiecką płacę minimalną dla kierowców

KE bada niemiecką płacę minimalną dla...

Ciężarówki i Autobusy 2015-05-21

Komentuj:

kosmoss 2012-11-15

Gratulacje i powodzenia dla nowego dyrektora. Gratulacje także za nowe osobowe modele, z niecierpliwością czekamy też na nową odsłonę XC90.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.