mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowy Dyrektor Operacyjny w MAN Truck & Bus Polska

Nowy Dyrektor Operacyjny w MAN Truck & Bus Polska

Z dniem 1 czerwca 2011 roku Pan Piotr Stański (46 lat) obejmie stanowisko Dyrektora Operacyjnego w MAN Truck & Bus Polska Sp. z o.o. Do jego obowiązków należeć będzie zarządzanie procesami związanymi ze sprzedażą pojazdów ciężarowych oraz usługami posprzedażnymi MAN na rynku polskim.

Nowy Dyrektor Operacyjny w MAN Truck & Bus Polska
„MAN jest jednym z wiodących przedsiębiorstw w branży pojazdów użytkowych zarówno w Polsce jak i całej Europie. Nowoczesny, niezawodny produkt oraz szeroki pakiet usług to doskonały potencjał przedsiębiorstwa dający możliwość elastycznego podejścia do potrzeb klientów. Pragnę wykorzystać moje dotychczasowe doświadczenie, aby umocnić pozycję MAN na polskim rynku oraz rozwijać strategię firmy w zakresie orientacji na potrzeby klienta.” – powiedział Piotr Stański.
Piotr Stański jest absolwentem Politechniki Warszawskiej na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych; specjalność: Silniki Samochodowe. Ukończył również studia podyplomowe na Politechnice Gdańskiej na Wydziale Zarządzania i Ekonomii.
Karierę zawodową rozpoczął w 1991 roku, w firmie ARIES MOTOR Sp. z o. o. na stanowisku managera ds. części zamiennych, skąd przeszedł do Honda Poland Sp.z o.o. obejmując podobne stanowisko.
W latach 1994 – 2004 w Volvo Polska zajmował stanowiska: managera Centrum Szkoleniowego, dyrektora działu obsługi posprzedażnej, dyrektora zarządzający Oddziału Północnego oraz dyrektora sprzedaży w całej Polsce.
W latach 2004 - 2006 pracował jako konsultant ds. budowy strategii sprzedaży sieci dealerskich, prowadząc sesje szkoleniowe dla właścicieli i osób zarządzających stacjami dealerskimi, a następnie jako dyrektor zarządzający w Bawaria Motors.
Od sierpnia 2006 w firmie Husqvarna Poland Sp.z o.o. na stanowisku Marketing & Sales Manager.
Pan Piotr Stański jest żonaty i ma dwoje dzieci. Czas wolny najchętniej spędza aktywnie: na rowerze, żaglach, a zimą na nartach. Jego hobby to muzyka oraz współczesne malarstwo polskie.

Podobne wiadomości:

Zakaz wyprzedzania dla ciężarówek na A2

Zakaz wyprzedzania dla ciężarówek na A2

Polskie drogi 2015-06-25

IKEA testuje paliwo LNG

IKEA testuje paliwo LNG

Ciężarówki i Autobusy 2015-06-09

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe BMW M5 - silnik, dane techniczne, osiągi
Nowe BMW M5 - silnik, dane techniczne, osiągi
Już za kilka tygodni we Frankfurcie poznamy najnowsze wcielenie BMW M5. Piekielny sedan z Monachium ma pod maską silnik o mocy 600 KM, a do "setki" rozpędzi się w 3,4 sekundy.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic