mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowy Lancer w sprzedaży

Nowy Lancer w sprzedaży

W polskiej sieci dilerów Mitsubishi Motors pojawił się odmłodzony Mitsubishi Lancer w wersji sedan i kombi. Modyfikacje wprowadzono przede wszystkim w wyglądzie zewnętrznym i wewnętrznym oraz wyposażeniu.

Nowy Lancer w sprzedaży

Ważne elementy konstrukcyjne Mitsubishi Lancera, takie, jak zawieszenie, silnik i wygląd tablicy rozdzielczej bezpośrednio nawiązują do flagowego sportowego pojazdu tej firmy – Mitsubishi Lancera Evolution dziewiątej generacji.

Dowiedz się więcej o modelu Mitsubishi Lancer

Produkowane w Japonii modele Lancer Sedan i Lancer Kombi cechuje bardziej wyrazista stylistyka, nadwozia: szersza, wielokątna osłona chłodnicy, nowy przedni zderzak, niżej zaprojektowany wlot powietrza pełnej szerokości oraz przedni i tylny dolny spoiler o nowej stylistyce.

We wnętrzu auta zmieniono poszycie tapicerki przez zastosowanie nowych materiałów i kolorów. W kwestii wyposażenie zamontowano nowe koło kierownicy, seryjną klimatyzację automatyczną (dostępna w wersji Invite Plus i Intense) i możliwość otwierania przez kierowcę wszystkich okien jednym przyciskiem.

Zobacz galerię zdjęć nowego modelu Mitsubishi Lancer

Wraz z pojawieniem się w sprzedaży Lancera po face liftingu, MMC Car Poland dla wersji z jednostką 1.6 wprowadza niższe o 4000 zł ceny zakupu. Dzięki temu najtańszy Lancer sedan w wersji Invite kosztuje 57 990 zł, a takie samo kombi 59 990 zł.

Zapoznaj się z cennikiem modelu Mitsubishi Lancer 

Czytaj także:

Lancer Cedia dla Indii 2006-02-07

Mitsubishi Lancer Evo IX w Polsce! 2006-01-26


Podobne wiadomości:

Nowe wcielenie Mitsubishi Eclipse - wersja Cross

Nowe wcielenie Mitsubishi Eclipse - wersja...

Aktualności 2017-02-17

Mitsubishi Grand Lancer - nie dla Europy

Mitsubishi Grand Lancer - nie dla Europy

Aktualności 2017-02-16

Komentuj:

~artur.m@vip.wp.pl 2007-07-07

Miłośnikom marki polecam zapoznaie się z likwidacją korozji elementów nadwozia flagowego modelu lancer - rekomendowana przez producenta technologia to papier ścierny + lakierowanie + oklejanie skorodowanych elementów zamiast wymiany ich na nowe lub wymiany pojazdu na nowy bez wad, więcej informacji pod adresem www,lancer-rust.neostrada.pl

~artur.m@vip.wp.pl 2006-12-20

Ciekawe czy będzie korodował jak model z roku 2004, a importer i producent będą lekceważyć sobie obsługę klientów i nie dbać o reputację brandu. Lepiej przemyśleć zakup pojazdów tej marki i nie sugerować się reklamą nadawaną w radiu że pojazdy tej marki to tradycja i niezawodność - to już raczej historia (polecam www,lancer- rust.neostrada.pl), pozdrawiam, i służę wyczerpującymi wyjaśnieniami, artur (artur.m@vip.wp.pl) Dodam jeszcze że Polska Izba Motoryzacji też się tym nie przejmuje mimo spadającej sprzedaży nowych aut, a to powinno dać wiele do myślenia potencjalnym nabywcom. P.S. mój zacząl korodować (3 drzwi) po 0.5 roku eksploatacji i przebiegu ok. 5000 km, a dealee w porozumieniu z importerem zaproponowali naprawę lakierniczą (papier ścierny+lakierowanie+oklejenie) zamiast zwrotu pieniędzy lub wymiany pojazdu na nowy bez wad, lub przynajmniej wymiany korodujących elementów nadwozia.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Volvo XC60 - pierwsze teasery
Volvo XC60 - pierwsze teasery
To będzie jedna z najważniejszych premier tego sezonu. Nie tylko globalnie, ale również pod kątem polskiego rynku. Model XC60 jest najpopularniejszym modelem Volvo, mimo że ma już swoje lata. Dlatego przyszedł czas na kolejną odsłonę, a tymczasem producent podgrzewa atmosferę przed premierą.