mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowy Lancer w sprzedaży

Nowy Lancer w sprzedaży

W polskiej sieci dilerów Mitsubishi Motors pojawił się odmłodzony Mitsubishi Lancer w wersji sedan i kombi. Modyfikacje wprowadzono przede wszystkim w wyglądzie zewnętrznym i wewnętrznym oraz wyposażeniu.

Nowy Lancer w sprzedaży

Ważne elementy konstrukcyjne Mitsubishi Lancera, takie, jak zawieszenie, silnik i wygląd tablicy rozdzielczej bezpośrednio nawiązują do flagowego sportowego pojazdu tej firmy – Mitsubishi Lancera Evolution dziewiątej generacji.

Dowiedz się więcej o modelu Mitsubishi Lancer

Produkowane w Japonii modele Lancer Sedan i Lancer Kombi cechuje bardziej wyrazista stylistyka, nadwozia: szersza, wielokątna osłona chłodnicy, nowy przedni zderzak, niżej zaprojektowany wlot powietrza pełnej szerokości oraz przedni i tylny dolny spoiler o nowej stylistyce.

We wnętrzu auta zmieniono poszycie tapicerki przez zastosowanie nowych materiałów i kolorów. W kwestii wyposażenie zamontowano nowe koło kierownicy, seryjną klimatyzację automatyczną (dostępna w wersji Invite Plus i Intense) i możliwość otwierania przez kierowcę wszystkich okien jednym przyciskiem.

Zobacz galerię zdjęć nowego modelu Mitsubishi Lancer

Wraz z pojawieniem się w sprzedaży Lancera po face liftingu, MMC Car Poland dla wersji z jednostką 1.6 wprowadza niższe o 4000 zł ceny zakupu. Dzięki temu najtańszy Lancer sedan w wersji Invite kosztuje 57 990 zł, a takie samo kombi 59 990 zł.

Zapoznaj się z cennikiem modelu Mitsubishi Lancer 

Czytaj także:

Lancer Cedia dla Indii 2006-02-07

Mitsubishi Lancer Evo IX w Polsce! 2006-01-26


Podobne wiadomości:

Mitsubishi Grand Lancer - nie dla Europy

Mitsubishi Grand Lancer - nie dla Europy

Aktualności 2017-02-16

Mitsubishi L200 pickupem roku 2017

Mitsubishi L200 pickupem roku 2017

Aktualności 2016-12-01

Komentuj:

~artur.m@vip.wp.pl 2007-07-07

Miłośnikom marki polecam zapoznaie się z likwidacją korozji elementów nadwozia flagowego modelu lancer - rekomendowana przez producenta technologia to papier ścierny + lakierowanie + oklejanie skorodowanych elementów zamiast wymiany ich na nowe lub wymiany pojazdu na nowy bez wad, więcej informacji pod adresem www,lancer-rust.neostrada.pl

~artur.m@vip.wp.pl 2006-12-20

Ciekawe czy będzie korodował jak model z roku 2004, a importer i producent będą lekceważyć sobie obsługę klientów i nie dbać o reputację brandu. Lepiej przemyśleć zakup pojazdów tej marki i nie sugerować się reklamą nadawaną w radiu że pojazdy tej marki to tradycja i niezawodność - to już raczej historia (polecam www,lancer- rust.neostrada.pl), pozdrawiam, i służę wyczerpującymi wyjaśnieniami, artur (artur.m@vip.wp.pl) Dodam jeszcze że Polska Izba Motoryzacji też się tym nie przejmuje mimo spadającej sprzedaży nowych aut, a to powinno dać wiele do myślenia potencjalnym nabywcom. P.S. mój zacząl korodować (3 drzwi) po 0.5 roku eksploatacji i przebiegu ok. 5000 km, a dealee w porozumieniu z importerem zaproponowali naprawę lakierniczą (papier ścierny+lakierowanie+oklejenie) zamiast zwrotu pieniędzy lub wymiany pojazdu na nowy bez wad, lub przynajmniej wymiany korodujących elementów nadwozia.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.