mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowy Peugeot Partner

Nowy Peugeot Partner

Wprowadzony na rynek w 1996 roku, Peugeot Partner zarówno w wersji furgon jak i osobowej odniósł spory sukces handlowy regularnie odnosząc bardzo dobre wyniki sprzedaży od 11 lat. Kapitalizując taki sukces pierwszej generacji francuski producent wprowadza na rynek  w drugim kwartale 2008 roku, nową generację tego modelu.

Nowy Peugeot Partner
Jeśli chodzi o funkcjonalność, nowy Partner posiada optymalne możliwości załadunku stanowiące nową referencję w segmencie furgonetek. Przy długości 4,38 m dostawczak Peugeota oferuje 3,3 m3 przestrzeni ładunkowej i do 850 kg ładowności użytkowej. Długość użytkowa zaczynająca się od 1,80 m może być wydłużona aż do 3 m dzięki nowemu siedzisku Multi-Flex i oferuje 400 litrów dodatkowej przestrzeni. To innowacyjne wyposażenie pozwala przyjąć 3 osoby z przodu, co jest dużą nowością w segmencie furgonetek. Układ jezdny nowego Partnera pochodzi z osobowego modelu 308.

Najnowsza odsłona Peugeot Partnera jest końcowym etapem rozszerzania i całkowitego odnowienia gamy samochodów użytkowych Peugeot. Ta nowa gama wraz z Bipperem, Partnerem Origin (w niektórych krajach, sprzedaż pierwszej generacji jest wydłużona i adaptowana gama jest dostępna pod nazwą Partner Origin), nowym Partnerem, Expertem i Boxerem wielorakie rozwiązania o przestrzeni ładunkowej od 2,5 m3 do 17m3.

Obok wersji typowo użytkowej samochód pojawi się także w dodatkowym, osobowym wariancie o nazwie Tepee. Osobowa wersja ma wyróżniać się dużą modularnością wnętrza. W wyposażeniu znajdzie się między innymi nowy dach Zénith oferujący jeszcze więcej światła,  trzy  niezależne siedzenia z tyłu.  Amatorzy przygód i wypraw poza miasto otrzymają z kolei turystyczny pakiet Partnera Tepee Outdoor.

Komentuj:

~krzysiek 2008-01-11

uważam że nowy model partnera będzie się dalej sprzedawał bo jest ładnym i jednocześnie funkcjonalnym samochodem i do firmy i do pracy a wiele osób zechce wymienić stary model na coś nowego

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.