mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowy Peugeot Partner

Nowy Peugeot Partner

Wprowadzony na rynek w 1996 roku, Peugeot Partner zarówno w wersji furgon jak i osobowej odniósł spory sukces handlowy regularnie odnosząc bardzo dobre wyniki sprzedaży od 11 lat. Kapitalizując taki sukces pierwszej generacji francuski producent wprowadza na rynek  w drugim kwartale 2008 roku, nową generację tego modelu.

Nowy Peugeot Partner
Jeśli chodzi o funkcjonalność, nowy Partner posiada optymalne możliwości załadunku stanowiące nową referencję w segmencie furgonetek. Przy długości 4,38 m dostawczak Peugeota oferuje 3,3 m3 przestrzeni ładunkowej i do 850 kg ładowności użytkowej. Długość użytkowa zaczynająca się od 1,80 m może być wydłużona aż do 3 m dzięki nowemu siedzisku Multi-Flex i oferuje 400 litrów dodatkowej przestrzeni. To innowacyjne wyposażenie pozwala przyjąć 3 osoby z przodu, co jest dużą nowością w segmencie furgonetek. Układ jezdny nowego Partnera pochodzi z osobowego modelu 308.

Najnowsza odsłona Peugeot Partnera jest końcowym etapem rozszerzania i całkowitego odnowienia gamy samochodów użytkowych Peugeot. Ta nowa gama wraz z Bipperem, Partnerem Origin (w niektórych krajach, sprzedaż pierwszej generacji jest wydłużona i adaptowana gama jest dostępna pod nazwą Partner Origin), nowym Partnerem, Expertem i Boxerem wielorakie rozwiązania o przestrzeni ładunkowej od 2,5 m3 do 17m3.

Obok wersji typowo użytkowej samochód pojawi się także w dodatkowym, osobowym wariancie o nazwie Tepee. Osobowa wersja ma wyróżniać się dużą modularnością wnętrza. W wyposażeniu znajdzie się między innymi nowy dach Zénith oferujący jeszcze więcej światła,  trzy  niezależne siedzenia z tyłu.  Amatorzy przygód i wypraw poza miasto otrzymają z kolei turystyczny pakiet Partnera Tepee Outdoor.

Komentuj:

~krzysiek 2008-01-11

uważam że nowy model partnera będzie się dalej sprzedawał bo jest ładnym i jednocześnie funkcjonalnym samochodem i do firmy i do pracy a wiele osób zechce wymienić stary model na coś nowego

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.

Zalando Zalando