mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowy człowiek we władzach Grupy PGD

Nowy człowiek we władzach Grupy PGD

W związku z nieustannym rozwojem Grupy PGD, zarząd firmy podjął decyzję o utworzeniu stanowiska dyrektora handlowego regionu śląskiego. Stanowisko objął niezwykle doświadczony w branży Tomasz Rytwiński.

Nowy człowiek we władzach Grupy PGD

Podstawowe zadanie dyrektora handlowego regionu to koordynowanie sprzedaży siedmiu salonów czterech marek prowadzonych w województwie śląskim przez Grupę PGD. Zadaniem szczegółowym jest rozwój śląskiego oddziału PGD Flota – wyspecjalizowanego w obsłudze firm ponaddealerskiego działu Grupy PGD.

- Dzięki połączeniu bogatej i różnorodnej gamy samochodów czterech marek – Forda, Mitsubishi, Nissana i Suzuki – możemy zaproponować klientom ofertę najbardziej przystającą do ich potrzeb – mówi Tomasz Rytwiński. - Drugim, obok specjalizacji, czynnikiem wpływającym na zadowolenie klientów ma być według Tomasza Rytwińskiego rozbudowana sieć obsługi posprzedażnej dedykowana klientom flotowym.

Tomasz Rytwiński, który ukończył studia magisterskie na kierunku zarządzanie i marketing, z branżą motoryzacyjną jest związany od 1989 roku. Ostatnio pracował jako dyrektor handlowy Domu Samochodowego Germaz we Wrocławiu, a wcześniej był m.in. Dyrektorem Generalnym firmy Auto-Boss.

Tematy w artykule: Grupa PGD

Podobne wiadomości:

Kolejny salon Grupy PGD

Kolejny salon Grupy PGD

Aktualności 2014-07-10

Nowy salon Infiniti w Sosnowcu

Nowy salon Infiniti w Sosnowcu

Aktualności 2015-05-21

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A1 Sportback - już oficjalnie!
Nowe Audi A1 Sportback - już oficjalnie!
Audi A1 to najmniejszy model w gamie niemieckiego producenta. Samochód debiutuje w pięciodrzwiowej wersji Sportback. Producent raczej nie wprowadzi do sprzedaży wariantu trzydrzwiowego.