mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowy człowiek we władzach Grupy PGD

Nowy człowiek we władzach Grupy PGD

W związku z nieustannym rozwojem Grupy PGD, zarząd firmy podjął decyzję o utworzeniu stanowiska dyrektora handlowego regionu śląskiego. Stanowisko objął niezwykle doświadczony w branży Tomasz Rytwiński.

Nowy człowiek we władzach Grupy PGD

Podstawowe zadanie dyrektora handlowego regionu to koordynowanie sprzedaży siedmiu salonów czterech marek prowadzonych w województwie śląskim przez Grupę PGD. Zadaniem szczegółowym jest rozwój śląskiego oddziału PGD Flota – wyspecjalizowanego w obsłudze firm ponaddealerskiego działu Grupy PGD.

- Dzięki połączeniu bogatej i różnorodnej gamy samochodów czterech marek – Forda, Mitsubishi, Nissana i Suzuki – możemy zaproponować klientom ofertę najbardziej przystającą do ich potrzeb – mówi Tomasz Rytwiński. - Drugim, obok specjalizacji, czynnikiem wpływającym na zadowolenie klientów ma być według Tomasza Rytwińskiego rozbudowana sieć obsługi posprzedażnej dedykowana klientom flotowym.

Tomasz Rytwiński, który ukończył studia magisterskie na kierunku zarządzanie i marketing, z branżą motoryzacyjną jest związany od 1989 roku. Ostatnio pracował jako dyrektor handlowy Domu Samochodowego Germaz we Wrocławiu, a wcześniej był m.in. Dyrektorem Generalnym firmy Auto-Boss.

Tematy w artykule: Grupa PGD

Podobne wiadomości:

Dziesiąta marka w grupie PGD

Dziesiąta marka w grupie PGD

Aktualności 2015-03-12

Grupa PGD w nowym mieście i z nową marką

Grupa PGD w nowym mieście i z nową marką

Aktualności 2014-12-17

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.