mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowy główny handlowiec Fiata

Nowy główny handlowiec Fiata

"Jestem bardzo zadowolony z możliwości dołączenia do zespołu Fiat Auto Poland, szczególnie, gdy w moim przypadku oznacza to powrót do firmy, w której wcześniej pracowałem" - powiedział na rozpoczęcie swojej pracy nowy Dyrektor Handlowy Fiata, Wojciech Masalski. Jakie zyski czekają więc na włoską markę w najbliższym czasie w Polsce?

Nowy główny handlowiec Fiata
"Fiat przeszedł ogromne zmiany organizacyjne. Dzisiaj jest to firma zarządzana w zupełnie inny sposób, a to jest niezwykle istotne. Nasza aktualna oferta handlowa to zdecydowany atut i do tego musimy przekonać potencjalnych klientów. Oczywiście zarządzanie operacjami handlowymi na trudnym polskim rynku to duże wyzwanie - dzieli się swoimi spostrzeżeniami Wojciech Masalski.

"Jestem jednak przekonany, ze wspólnie z całym zespołem będziemy w stanie walczyć o najwyższe laury. Cel numer jeden to oczywiście wzmocnienie naszej pozycji na rynku” – dodaje nowy Dyrektor Handlowy Fiat Auto Poland S.A.

Wojciech Masalski ma 39 lat, jest żonaty, ma jedno dziecko. Ukończył studia wyższe na Wydziale Prawa Uniwersytetu Warszawskiego. Edukację kontynuował w Stanach Zjednoczonych, kończąc studia MBA na Uniwersytecie Illinois w Chicago - specjalizacja w zakresie marketingu oraz biznesu międzynarodowego. W latach 1997-2001 Masalski pracował w Centrum Daewoo oraz Daewoo-FSO Motors w dziale marketingu. W grudniu 2001 roku rozpoczął pracę w dyrekcji handlowej Fiat Auto Poland S.A., odpowiadając za marketing marki Fiat.

Z początkiem stycznia 2004 roku przeszedł do pracy w Regionalnym Biurze General Motors w Budapeszcie, zarządzając marketingiem w krajach Europy Środkowej i Wschodniej - najpierw marką Chevrolet, a następnie Opel. We wrześniu 2006 roku objął w Pradze stanowisko Dyrektora Zarządzającego w General Motors odpowiedzialnego za marketing, sprzedaż i posprzedaż samochodów marki Opel oraz Chevrolet na rynku czeskim i słowackim.

Zdecydował się powrócić do Polski i z dniem 5 maja został powołany na stanowisko dyrektora handlowego w Fiat Auto Poland S.A.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Fiat
Tematy w artykule: Fiat Fiat Auto Poland

Podobne wiadomości:

Fiat Tipo – nowy lider sprzedaży w Polsce

Fiat Tipo – nowy lider sprzedaży w Polsce

Aktualności 2017-06-10

Koncern FCA mieszał przy spalinach?

Koncern FCA mieszał przy spalinach?

Aktualności 2017-01-17

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Studenci Skody zbudowali elektryczne buggy
Studenci Skody zbudowali elektryczne buggy
Co roku uczniowie szkoły zawodowej prowadzonej przez Skode budują swój pierwszy pojazd. Tym razem po trzech udanych projektach z ostatnich lat stworzyli elektryczne buggy o nazwie Skoda Element.