mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowy główny handlowiec Fiata

Nowy główny handlowiec Fiata

"Jestem bardzo zadowolony z możliwości dołączenia do zespołu Fiat Auto Poland, szczególnie, gdy w moim przypadku oznacza to powrót do firmy, w której wcześniej pracowałem" - powiedział na rozpoczęcie swojej pracy nowy Dyrektor Handlowy Fiata, Wojciech Masalski. Jakie zyski czekają więc na włoską markę w najbliższym czasie w Polsce?

Nowy główny handlowiec Fiata
"Fiat przeszedł ogromne zmiany organizacyjne. Dzisiaj jest to firma zarządzana w zupełnie inny sposób, a to jest niezwykle istotne. Nasza aktualna oferta handlowa to zdecydowany atut i do tego musimy przekonać potencjalnych klientów. Oczywiście zarządzanie operacjami handlowymi na trudnym polskim rynku to duże wyzwanie - dzieli się swoimi spostrzeżeniami Wojciech Masalski.

"Jestem jednak przekonany, ze wspólnie z całym zespołem będziemy w stanie walczyć o najwyższe laury. Cel numer jeden to oczywiście wzmocnienie naszej pozycji na rynku” – dodaje nowy Dyrektor Handlowy Fiat Auto Poland S.A.

Wojciech Masalski ma 39 lat, jest żonaty, ma jedno dziecko. Ukończył studia wyższe na Wydziale Prawa Uniwersytetu Warszawskiego. Edukację kontynuował w Stanach Zjednoczonych, kończąc studia MBA na Uniwersytecie Illinois w Chicago - specjalizacja w zakresie marketingu oraz biznesu międzynarodowego. W latach 1997-2001 Masalski pracował w Centrum Daewoo oraz Daewoo-FSO Motors w dziale marketingu. W grudniu 2001 roku rozpoczął pracę w dyrekcji handlowej Fiat Auto Poland S.A., odpowiadając za marketing marki Fiat.

Z początkiem stycznia 2004 roku przeszedł do pracy w Regionalnym Biurze General Motors w Budapeszcie, zarządzając marketingiem w krajach Europy Środkowej i Wschodniej - najpierw marką Chevrolet, a następnie Opel. We wrześniu 2006 roku objął w Pradze stanowisko Dyrektora Zarządzającego w General Motors odpowiedzialnego za marketing, sprzedaż i posprzedaż samochodów marki Opel oraz Chevrolet na rynku czeskim i słowackim.

Zdecydował się powrócić do Polski i z dniem 5 maja został powołany na stanowisko dyrektora handlowego w Fiat Auto Poland S.A.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Fiat
Tematy w artykule: Fiat Fiat Auto Poland

Podobne wiadomości:

Fiat Tipo S-Design już w polskich salonach

Fiat Tipo S-Design już w polskich salonach

Aktualności 2017-08-30

Nowe silniki z Polski

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.