mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowy inwestor na Pomorzu

Nowy inwestor na Pomorzu

Jeszcze w tym roku firma Johann A. Krause Polska rozpocznie działalność na terenie Pomorskiej SSE. Spółka z niemieckim kapitałem zatrudni 125 osób i zainwestuje ponad 10 mln złotych.

Nowy inwestor na Pomorzu

Johann A. Krause Polska Sp. z o.o., to niemiecka firma wysokich technologii należąca do jednego ze światowych liderów w tej dziedzinie - koncernu ThyssenKrup AG. Spółka 24 lutego br. otrzymała zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w nowoutworzonym Gdańskim Parku Naukowo - Technologicznym. Spółka planuje rozpocząć swoją działalność produkcyjno - technologiczną na początku maja 2006 r.

Pracownicy firmy Johann A. Krause Polska będą w przyszłości konstruować, montować i instalować maszyny automatyczne oraz miejsca pracy ręcznej dla linii montażowych silników, przekładni i osi, a także dostarczać gotowe już produkty dla przemysłu samochodowego.
 

Przeczytaj także:

Większa produkcja w słupskiej Scanii (2006-02-13)

Japończycy w Gdańsku (2005-06-20)


Podobne wiadomości:

Co z trasą S6 na Pomorzu?

Co z trasą S6 na Pomorzu?

Polskie drogi 2016-12-06

Obwodnica Kościerzyny już otwarta

Obwodnica Kościerzyny już otwarta

Polskie drogi 2017-10-02

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.