mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowy inwestor w SSE EURO-PARK MIELEC

Nowy inwestor w SSE EURO-PARK MIELEC

Kosztem 30 milionów złotych SPLAST Sp. z o.o. wybuduje w Podstrefie Krosno Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO-PARK MIELEC nową wytwórnię wyrobów z tworzyw sztucznych. W nowej wytwórni zatrudnienie znajdzie 40 osób. Zakończenie inwestycji planowane jest na 2016 r.

Nowy inwestor w SSE EURO-PARK MIELEC
SPLAST Sp. z o.o. planuje zakup działki o pow. 5 ha, wybudowanie na niej nowej hali produkcyjno-magazynowej wraz z zapleczem biurowo-socjalnym, wyposażenie nowych obiektów w niezbędną infrastrukturę oraz zakup specjalistycznych maszyn i urządzeń do produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych dla przemysłu motoryzacyjnego, AGD, elektronicznego oraz sprzętu do utrzymania czystości. Realizacja inwestycji umożliwi spółce również wprowadzenie na rynek nowych produktów,  m.in. mebli z tworzyw sztucznych posiadających aktywność fotokatalityczną i antybakteryjną.SPLAST Sp. z o.o. to firma rodzinna, od 1998 roku zajmująca się produkcją detali z tworzyw sztucznych dla klientów z branży motoryzacyjnej, elektronicznej, AGD, kosmetycznej oraz budowlanej. Spółka jest największym polskim i czołowym europejskim producentem profesjonalnego sprzętu do utrzymywania czystości, który znajduje zastosowanie w sprzątaniu biur, hoteli, szpitali, szkół, zakładów przemysłowych itp.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Porsche Cayenne zadebiutowało przed premierą
Nowe Porsche Cayenne zadebiutowało przed premierą
Oficjalna prezentacja nowego Porsche Cayenne odbędzie się już 29 sierpnia, ale na kilka dni przed premierą wyciekły zdjęcia prezentujące nadwozie i wnętrze nowego SUV-a.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic