mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowy inwestor w SSE EURO-PARK MIELEC

Nowy inwestor w SSE EURO-PARK MIELEC

Kosztem 30 milionów złotych SPLAST Sp. z o.o. wybuduje w Podstrefie Krosno Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO-PARK MIELEC nową wytwórnię wyrobów z tworzyw sztucznych. W nowej wytwórni zatrudnienie znajdzie 40 osób. Zakończenie inwestycji planowane jest na 2016 r.

Nowy inwestor w SSE EURO-PARK MIELEC
SPLAST Sp. z o.o. planuje zakup działki o pow. 5 ha, wybudowanie na niej nowej hali produkcyjno-magazynowej wraz z zapleczem biurowo-socjalnym, wyposażenie nowych obiektów w niezbędną infrastrukturę oraz zakup specjalistycznych maszyn i urządzeń do produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych dla przemysłu motoryzacyjnego, AGD, elektronicznego oraz sprzętu do utrzymania czystości. Realizacja inwestycji umożliwi spółce również wprowadzenie na rynek nowych produktów,  m.in. mebli z tworzyw sztucznych posiadających aktywność fotokatalityczną i antybakteryjną.SPLAST Sp. z o.o. to firma rodzinna, od 1998 roku zajmująca się produkcją detali z tworzyw sztucznych dla klientów z branży motoryzacyjnej, elektronicznej, AGD, kosmetycznej oraz budowlanej. Spółka jest największym polskim i czołowym europejskim producentem profesjonalnego sprzętu do utrzymywania czystości, który znajduje zastosowanie w sprzątaniu biur, hoteli, szpitali, szkół, zakładów przemysłowych itp.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.