mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowy inwestor w Starachowicach

Nowy inwestor w Starachowicach

Firma z kapitałem amerykańsko - polskim Star-Metal Products Sp. z o.o. zainwestuje w Starachowicach na terenie SSE. Nowy zakład zajmie się produkcją dla firm z branży motoryzacyjnej. Nakłady inwestycyjne to minimum 657 000 Euro .

Star-Metal Products będzie świadczyć usługi nakładania powłok lakierniczych (malowania proszkowego) oraz wytwarzać wyroby metalowe i konstrukcje gięte z rur.  Wyroby inwestora będą sprzedawane za pomocą różnych kanałów dystrybucji na terenie całego kraju oraz w późniejszym czasie, wraz z rozwojem produkcji także na eksport.

Star-Metal Products Sp. z o.o. z siedzibą w Starachowicach ma kapitał mieszany. Połowa należy do osoby prywatnej z Polski, druga połowa należy do amerykańskiej Deremy & Co. Llc.Firma zobowiązała się do zatrudnienia na terenie strefy co najmniej 30 pracowników  w terminie do 2008 r.

Przeczytaj także:

MAN w Polsce (2005-09-23)


Podobne wiadomości:

MAN w Polsce

MAN w Polsce

Aktualności 2005-09-23

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.

Zalando Zalando