mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowy inwestor w Starachowicach

Nowy inwestor w Starachowicach

Firma z kapitałem amerykańsko - polskim Star-Metal Products Sp. z o.o. zainwestuje w Starachowicach na terenie SSE. Nowy zakład zajmie się produkcją dla firm z branży motoryzacyjnej. Nakłady inwestycyjne to minimum 657 000 Euro .

Star-Metal Products będzie świadczyć usługi nakładania powłok lakierniczych (malowania proszkowego) oraz wytwarzać wyroby metalowe i konstrukcje gięte z rur.  Wyroby inwestora będą sprzedawane za pomocą różnych kanałów dystrybucji na terenie całego kraju oraz w późniejszym czasie, wraz z rozwojem produkcji także na eksport.

Star-Metal Products Sp. z o.o. z siedzibą w Starachowicach ma kapitał mieszany. Połowa należy do osoby prywatnej z Polski, druga połowa należy do amerykańskiej Deremy & Co. Llc.Firma zobowiązała się do zatrudnienia na terenie strefy co najmniej 30 pracowników  w terminie do 2008 r.

Przeczytaj także:

MAN w Polsce (2005-09-23)


Podobne wiadomości:

MAN w Polsce

MAN w Polsce

Aktualności 2005-09-23

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.