mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowy kierowca w ekipie Spyker

Nowy kierowca w ekipie Spyker

Markus Winkelhock w najbliższy weekend zadebiutuje w Formule 1 jako kierowca teamu Spyker. Niemiec wygrał rywalizację z Christianem Klienem o miejsce w zespole, które powstało po zwolnieniu Christijana Albersa.

Nowy kierowca w ekipie Spyker

"Jestem zadowolony, że mogę nagrodzić cierpliwość Markusa i jego lojalność. Na chwilę obecną będzie to jednorazowy występ, gdyż potrzebujemy nieco więcej czasu, aby podjąć ostateczną decyzję w tej sprawie" – mówi Colin Kolles, dyrektor teamu Spyker.

27-letni Winkelhock przed przeprowadzką do Spykera był kierowcą testowym w ekipie Midland. Niemiec nie kryje swojej radości z możliwości ścigania się o Grand Prix Europy.

"Sen się spełnił. Nie jeździłem w tym roku zbyt wiele, ale jestem fizycznie i psychicznie gotowy. To wyścig jednej szansy i będę chciał ją wykorzystać" - mówi Winkelhock.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross