mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowy konfigurator pojazdów ciężarowych MAN

Nowy konfigurator pojazdów ciężarowych MAN

MAN Nutzfahrzeuge daje klientom i zainteresowanym osobom narzędzie wspomagające orientację w oferowanych produktach i rozwiązaniach transportowych. Konfigurator zostanie uaktywniony na 30 krajowych stronach internetowych MAN w sieci www.

Nowy konfigurator pojazdów ciężarowych MAN
MAN Nutzfahrzeuge zaprezentował podczas targów IAA 2008 w Hanowerze wraz z nowymi produktami konfigurator pojazdów ciężarowych w trybie online. Prowadzi on klientów i zainteresowanych przez program produktów MAN i zestawia odpowiednią ofertę pojazdu. Na życzenie klienta pracownik działu dystrybucji kontaktuje się z nim w przeciągu 24 godzin.

Szeroki zakres i różnorodność programu pojazdów ciężarowych od DMC od 7,5 do 44 ton i od standardowego ciągnika do wieloosiowego pojazdu specjalnego wymaga aktualnie szerszej pomocy w celu uzyskania lepszej orientacji i usług doradczych. Z tego względu w momencie rozpoczęcia targów IAA w Hanowerze w sieci MAN został umieszczony nowy konfigurator pojazdów ciążarowych. Prowadzi on zainteresowanych siedzących przed komputerem przez program produktów, aż do wyboru pojazdu.

Program bazuje na wewnętrznym systemie sprzedaży MANEX i ECON - pokazywane są wyłącznie pojazdy, które mogą być wyprodukowane i sprzedawane przy uwzględnieniu specyficznych warunków dla danego kraju. Zestawienie samochodów ciężarowych odbywa się w trzech etapach: po wyborze segmentu zastosowania – transport dalekobieżny, transport lokalny i dystrybucyjny lub ruch trakcyjny, – jest ustalany tonaż, całkowita ilość kół, ilość kół napędzanych i ilość kół kierowanych oraz rozstaw osi. Zgodnie z profilem zastosowania klient wybiera odpowiednią kabinę kierowcy i żądaną moc silnika. Szczegóły odnośnie produktu są opisane w dodatkowym oknie. Po posortowaniu sprzętu komputerowego program prezentuje pakiety usług, od finansowania do indywidualnej umowy konserwacyjnej.

Następnie ciężarówka jest wyświetlana i można ją wydrukować. Osoba zainteresowana może ją skierować wraz z własnymi danymi kontaktowymi do odpowiedzialnego pracownika działu dystrybucji, który się z nim kontaktuje w przeciągu 24 godzin. Następnie klient może, wraz ze sprzedawcą, dokonać dalszej specyfikacji wstępnie skonfigurowanego pojazdu.
Tematy w artykule: MAN MAN TGA MAN TGL MAN TGX MAN TGS

Podobne wiadomości:

Harman/Becker – trójwymiarowa nawigacja

auto motor i sport 0000-00-00

MAN zamknie fabrykę w Sadach - pracownicy protestują

MAN zamknie fabrykę w Sadach - pracownicy...

Aktualności 2014-11-19

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowa Mazda 6 w Los Angeles
Nowa Mazda 6 w Los Angeles
Na salonie samochodowym w Los Angeles zadebiutowała nowa odsłona Mazdy 6. Japoński sedan przeszedł mocną metamorfozę na zewnątrz i w środku. Sprawdzamy, co się zmieniło.