mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowy kontrakt TRANSSYSTEM-u na Ukrainie

Nowy kontrakt TRANSSYSTEM-u na Ukrainie

15 marca TRANSSYSTEM podpisał znaczący kontrakt o wartości 2 mln euro. Kontrakt realizowany będzie z niemiecką firmą Eisenman a odbiorcą końcowym będzie koncern Bogdan na Ukrainie. Inwestycję koncernu "Bogdan" w miejscowości Czerkasy ochrzczono mianem największej inwestycji motoryzacyjnej na Ukrainie.

Nowy kontrakt TRANSSYSTEM-u na Ukrainie

Zakres zlecenia powierzonego firmie Transsystem obejmuje budowę lakierni i hali montażu końcowego dla samochodu  Łada i Hyundai. Realizację kontraktu TRANSSYSTEM rozpocznie właśnie od hali montażu końcowego Łady, gdzie dostarczy i zamontuje urządzenia transportu technologicznego - transport podwieszany oraz saniowy. Rozpoczęcie montażu planowane jest na 10 maja 2006, a więc termin rozpoczęcia jest  napięty. Z  Transsystemu wyjedzie ok. 70-75 dużych samochodów ciężarowych o ładowności ca 20-22 tony.

Według wstępnych ustaleń umownych zakres kontraktu podpisanego z firmą TRANSSYSTEM ulegnie zwiększeniu o kolejne zlecenia o wartości 2-3 mln euro.

TRANSSYSTEM S.A. jest jednym z największych producentów i dostawców systemów transportu technologicznego i linii przemysłowych w Polsce. Większość swoich produktów i usług firma lokuje w branży motoryzacyjnej. Ponad 90% przychodów ze sprzedaży produkcji i usług firmy Transsystem przypada na eksport.

Firma zgodnie z obraną strategią, realizuje kontrakty coraz bardziej zaawansowane technologicznie. Obecna jest w fabrykach największych światowych koncernów samochodowych: BMW, DaimlerChrysler, VW, General Motors, Fiat, Volvo, Peugeot, Renault, Toyota, Hyundai i wielu innych.

Firma realizuje kontrakty w kilkunastu krajach, najwięcej w Europie Zachodniej, ale także w Stanach Zjednoczonych, w Chinach i Australii. Dominują zlecenia, których przedmiotem są kompletne systemy transportu technologicznego oraz myśl techniczna i projektowa. Są one związane z podstawowa kompetencją firmy tj. zarządzaniem projektami.

Przeczytaj także:

Kontrakty w branży motoryzacyjnej obrodziły (2005-07-22)

 


Podobne wiadomości:

Polacy przestają kupować prywatne samochody

Polacy przestają kupować prywatne samochody

Aktualności 2015-05-22

Rekordowa produkcja samochodów w Polsce

Rekordowa produkcja samochodów w Polsce

Aktualności 2015-07-07

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.