mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowy odcinek tygodnika już jest

Nowy odcinek tygodnika już jest

Witamy w kolejnym odcinku tygodnika motoryzacyjnego portalu Mojeauto.pl – „Piąte koło”. A dziś w programie między innymi: „Rajdowy debiut mojeauto.pl”, „Kilka tricków na mniejsze spalanie” i „Nowe BMW M5 na horyzoncie”.

Nowy odcinek tygodnika już jest

Entuzjaści usportowionych BMW czekali na tę informację z zapartym tchem. W końcu jest! Firma z Bawarii zaprezentowała oficjalne zdjęcia nowej M5 Concept, która w 99% jest wersją produkcyjną, jaką zobaczymy we wrześniu na targach we Frankfurcie. Obecna wersja koncepcyjna, mająca się pojawić w tym miesiącu w Szanghaju, napędzana jest 4,4 litrowym V8 biturbo z mocą 555 koni mechanicznych i momentem obrotowym rzędu 680 niutonometrów, przenoszonym na koła poprzez siedmiobiegową, dwusprzęgłową skrzynię biegów. Mając taki samochód raczej nie będziecie się przejmować spalaniem, jednak jeśli będziecie chcieli oszczędzić na paliwie, żeby móc następnie bez problemów zapłacić wielką składkę ubezpieczeniową, może was zainteresować materiał "Jedź i oszczędzaj", w którym prezentujemy kilka bardzo przydatnych sztuczek, dzięki którym dojedziemy dalej, nie dolewając dodatkowgo paliwa.

                                                    >>>Nowy odcinek TUTAJ<<<

Może was także zaciekawić debiut rajdowy portalu Mojeauto.pl. Team M2Rally, jadący Fordem Fiestą R2, kierowanym przez Łukasza Markowskiego, któremu wskazówki przekazywać będzie pilot Maciej Machela, objęty jest naszym patronatem medialnym. Rajd, o którym mowa 39. Rajd Świdnicki-KRAUSE, znany wcześniej jako Rajd ELMOT. W związku z tym wydarzeniem na kibiców czeka konkurs z bardzo atrakcyjnymi nagrodami.

W najnowszym odcinku tygodnika znajdziecie wiele więcej informacji ze świata motoryzacji. Zapraszamy do oglądania!


Podobne wiadomości:

Kto dokończy DK 16 Biskupiec – Borki Wielkie?

Kto dokończy DK 16 Biskupiec – Borki Wielkie?

Polskie drogi 2014-03-27

Przetargi dla podkarpackich odcinków S19

Przetargi dla podkarpackich odcinków S19

Polskie drogi 2014-02-18

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.