mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowy oddział Foty w Słupsku

Nowy oddział Foty w Słupsku

W dniu wczorajszym (19.01) w Kobylnicy koło Słupska ruszył oficjalnie nowy oddział Foty, lidera polskiego rynku części zamiennych do samochodów.

Nowy oddział Foty w Słupsku

Placówka ta powstała w wyniku połączenia potencjałów Foty i firmy Quatro, działającej w branży motoryzacyjnej od 1991 roku. Oddział mieści się w nowoczesnym budynku przy trasie wylotowej w kierunku Poznania. Dwukondygnacyjny obiekt ma 400 m2 powierzchni. W biurze obsługi klienta na gości czeka czterech przeszkolonych pracowników, a w magazynie – kilkadziesiąt tysięcy części zamiennych. Pozostałe, z pełnej oferty Foty (170 tysięcy pozycji), dostępne są rano następnego dnia po złożeniu zamówienia.

Fota S.A. złożyła propozycję stworzenia swojego oddziału firmie Quatro, prowadzonej przez panów Andrzeja Drwięgę i Marka Ryttla, wybierając naturalny kierunek rozwoju firm branży motoryzacyjnej, jakim obecnie jest konsolidacja. Ta konsolidacja lokalnego rynku ma przynieść korzyści nie tylko obu firmom, ale także ich klientom.

"Otwarcie oddziału Foty w Słupsku wzbogaci ofertę i zapewni łatwiejszy dostęp do części zamiennych do samochodów osobowych i ciężarowych." – podkreśla Marek Ryttel. "Ułatwi więc także i przyspieszy rozwój współpracujących z oddziałem warsztatów samochodowych."

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda - wyprzedaż rocznika 2016 - na co warto się skusić?
Skoda - wyprzedaż rocznika 2016 - na co warto się skusić?
Na początku każdego roku dealerzy szykują sporo promocji dla potencjalnych klientów. Przyzwyczailiśmy się już do atrakcyjnych ofert nazywanych zbiorczo "wyprzedażą rocznika". Sprawdzamy, co w tym roku przygotowała dla nas Skoda.
Odgadnij model Odgadnij model