Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowy oddział MAN-STAR Trucks

Nowy oddział MAN-STAR Trucks

Oficjalne otwarcie nowej placówki, nazwanej Truck&Bus Centre, miało miejsce 22 kwietnia w Czeladzi tuż przy trasie nr 87.

Nowy oddział MAN-STAR Trucks

W nowoczesnym budynku mieści się stacja obsługi pojazdów, skład części zamiennych oraz dział sprzedaży pojazdów ciężarowych MAN i STAR oraz autobusów z grupy Neoman.

W przyszłości stacja, której budowa kosztowała 2 mln euro, będzie również Stacją Kontroli Pojazdów wykonującą badania techniczne w zakresie przewidzianym dla pojazdów osobowych i ciężarowych, z możliwością rozszerzenia uprawnień dla stacji okręgowej.

Wyposażenie techniczne poszczególnych stanowisk zostało tak dobrane, aby zapewnić możliwość wykonywania założonych prac obsługowych, kontrolnych i naprawczych na wymaganym poziomie technicznym z uwzględnieniem specjalizacji stacji w obsłudze samochodów MAN i STAR. Wyposażenie stacji zapewniła firma MAHA: suwnica obsługująca wszystkie stanowiska naprawcze, sieć do dostarczania oleju świeżego i zużytego, instalacja sprężonego powietrza.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Kodiaq oficjalnie!
Skoda Kodiaq oficjalnie!
Po wielu miesiącach oczekiwań, w końcu wiemy jak prezentuje się nowy „niedźwiedź” z Czech, czyli Skoda Kodiaq. To pierwszy siedmioosobowy SUV tej marki wyposażony we wszystkie najnowsze zdobycze technologiczne.
Rozpoznaj modele Skody i wygraj Rozpoznaj modele Skody i wygraj