mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowy oddział Scania Polska S.A.

Nowy oddział Scania Polska S.A.

W związku z decyzją właściciela firmy Krak-Scan Spółka z o.o. o zakończeniu działalności gospodarczej w Polsce, po blisko 10 latach obecności na rynku jako przedstawiciel koncernu Scania w rejonie małopolskim, firma Krak-Scan zamknie swoją działalność.

Nowy oddział Scania Polska S.A.

Klienci w tym regionie będą obsługiwani przez nowo utworzony oddział Scania Polska S.A. Na podstawie porozumienia zawartego pomiędzy firmą Krak-Scan i dystrybutorem Scania w Polsce od 1 grudnia 2005 roku nowy oddział Scania Polska S.A. będzie prowadził działalność w dotychczasowych lokalizacjach w Krakowie i Kielcach.

Utworzenie oddziału Scania Polska S.A. w Krakowie i Kielcach zagwarantuje użytkownikom pojazdów Scania  dostęp do szerokiej oferty usług Scania tworzonejz myślą o obniżeniu kosztów eksploatacji floty oraz poprawy rentowności przedsiębiorstw prowadzonych przez klientów Scania. Podstawowym celem jest zagwarantowanie najwyższej jakości usług i obsługi pojazdów Scania, a także spełnienie oczekiwań klientów dziś i w przyszłości.

Stanowisko dyrektora krakowskiego oddziału Scania Polska S.A. obejmie Pan Wojciech Rowiński, pełniący dotychczas funkcję dyrektora sprzedaży i marketingu Scania Polska S.A.

Czytaj także:

Polscy mechanicy na topie 2005-11-23

Scania wprowadza nowości 2005-10-14

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowa Dacia Duster debiutuje na targach IAA
Nowa Dacia Duster debiutuje na targach IAA
Na salonie motoryzacyjnym we Frankfurcie zadebiutowała kolejna generacja najpopularniejszego SUV-a z polskich salonów. Przyjrzeliśmy się z bliska drugiej odsłonie Dacii Duster.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic