mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowy oddział Scania Polska S.A.

Nowy oddział Scania Polska S.A.

W związku z decyzją właściciela firmy Krak-Scan Spółka z o.o. o zakończeniu działalności gospodarczej w Polsce, po blisko 10 latach obecności na rynku jako przedstawiciel koncernu Scania w rejonie małopolskim, firma Krak-Scan zamknie swoją działalność.

Nowy oddział Scania Polska S.A.

Klienci w tym regionie będą obsługiwani przez nowo utworzony oddział Scania Polska S.A. Na podstawie porozumienia zawartego pomiędzy firmą Krak-Scan i dystrybutorem Scania w Polsce od 1 grudnia 2005 roku nowy oddział Scania Polska S.A. będzie prowadził działalność w dotychczasowych lokalizacjach w Krakowie i Kielcach.

Utworzenie oddziału Scania Polska S.A. w Krakowie i Kielcach zagwarantuje użytkownikom pojazdów Scania  dostęp do szerokiej oferty usług Scania tworzonejz myślą o obniżeniu kosztów eksploatacji floty oraz poprawy rentowności przedsiębiorstw prowadzonych przez klientów Scania. Podstawowym celem jest zagwarantowanie najwyższej jakości usług i obsługi pojazdów Scania, a także spełnienie oczekiwań klientów dziś i w przyszłości.

Stanowisko dyrektora krakowskiego oddziału Scania Polska S.A. obejmie Pan Wojciech Rowiński, pełniący dotychczas funkcję dyrektora sprzedaży i marketingu Scania Polska S.A.

Czytaj także:

Polscy mechanicy na topie 2005-11-23

Scania wprowadza nowości 2005-10-14

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek? Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek?