mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowy pickup Mazdy w Bangkoku

Nowy pickup Mazdy w Bangkoku

Pod koniec marca, podczas międzynarodowych targów motoryzacyjnych w Bangkoku, światło dzienne ujrzy Mazda BT-50. Jest to nowy, jednotonowy pickup tego koncernu.

Nowy pickup Mazdy w Bangkoku

Koncern zapowiedział, że pod tą nazwą, samochód będzie dostępny na wszystkich oferowanych rynkach. Pierwszy człon nazwy świadczy o umiejscowieniu pojazdu w linii ciężarówek. Natomiast liczba 50 stawia go pośrodku hierarchii samochód użytkowych Mazdy, między małymi samochodami dostawczymi, a większymi ciężarówkami.
 
Wspomniane targi, będą okazją dla potencjalnych zainteresowanych oraz przyszłych nabywców, żeby po raz pierwszy zobaczyć samochód na żywo.
 
Konkurencyjność mają mu zapewnić nowe silniki turbo diesel o pojemności 3,0 oraz 2,5 litra w technologii common rail, a także zaawansowana konstrukcja. Jego wszechstronność polegać będzie na tym, że można go używać jako samochodu osobowego, a w razie potrzeby bez większych problemów może on służyć jako samochód dostawczy.
 
Nowy samochód nastawiony jest na rynek azjatycki, który jest bardzo poważnym producentem samochodów ciężarowych na cały świat.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Android Auto dostępny bez samochodu
Android Auto dostępny bez samochodu
Koncern Google postanowił zainteresować się posiadaczami starszych samochodów, które nie mają na wyposażeniu wielkich, dotykowych wyświetlaczy czy zaawansowanych urządzeń multimedialnych. Aplikacja Android Auto będzie dostępna również na ekranie smartfona.