mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowy pickup Mazdy w Bangkoku

Nowy pickup Mazdy w Bangkoku

Pod koniec marca, podczas międzynarodowych targów motoryzacyjnych w Bangkoku, światło dzienne ujrzy Mazda BT-50. Jest to nowy, jednotonowy pickup tego koncernu.

Nowy pickup Mazdy w Bangkoku

Koncern zapowiedział, że pod tą nazwą, samochód będzie dostępny na wszystkich oferowanych rynkach. Pierwszy człon nazwy świadczy o umiejscowieniu pojazdu w linii ciężarówek. Natomiast liczba 50 stawia go pośrodku hierarchii samochód użytkowych Mazdy, między małymi samochodami dostawczymi, a większymi ciężarówkami.
 
Wspomniane targi, będą okazją dla potencjalnych zainteresowanych oraz przyszłych nabywców, żeby po raz pierwszy zobaczyć samochód na żywo.
 
Konkurencyjność mają mu zapewnić nowe silniki turbo diesel o pojemności 3,0 oraz 2,5 litra w technologii common rail, a także zaawansowana konstrukcja. Jego wszechstronność polegać będzie na tym, że można go używać jako samochodu osobowego, a w razie potrzeby bez większych problemów może on służyć jako samochód dostawczy.
 
Nowy samochód nastawiony jest na rynek azjatycki, który jest bardzo poważnym producentem samochodów ciężarowych na cały świat.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.