Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowy punkt Volvo Truck Center w Pietrzykowicach

Nowy punkt Volvo Truck Center w Pietrzykowicach

Volvo Trucks dysponuje jedną z najlepiej rozwiniętych sieci dealersko-serwisowych w Polsce. Nie ustaje jednak w dalszej ekspansji mającej na celu ciągle doskonalenie usług serwisowych i dopasowywanie ich do potrzeb i oczekiwań klientów. Realizacji tych właśnie celów służy nowo otwarty punkt Volvo Truck Center w Pietrzykowicach k/Wrocławia.

Nowy punkt Volvo Truck Center w Pietrzykowicach

Nowy punkt Volvo Truck Center w Pietrzykowicach, powstał z myślą zarówno o dużym potencjale zlokalizowanych w tym rejonie klientów, w celu zapewnienia im łatwiejszego i szybszego dostępu do pełnej oferty produktów i usług Volvo, jak również mając na uwadze klientów, którzy poruszają się autostradą A4 w kierunku Europy Zachodniej lub Ukrainy i dalej. Lokalizacja punktu serwisowego w Pietrzykowicach jest również dogodna z punktu widzenia obsługi pojazdów przyjeżdżających do istniejących i powstających centrów logistycznych w jego sąsiedztwie.

„Wraz z uruchomieniem nowego obiektu w Pietrzykowicach, robimy kolejny, ważny krok na drodze ciągłego rozwoju firmy. Mamy nadzieję, ze pomoże on nam w dalszym umacnianiu pozycji Volvo i naszej oferty w tej części Polski” – powiedział Tom Jörning, Dyrektor Zarządzający Regionu Europy Centralno-Wschodniej w Europejskiej Dywizji Volvo Trucks.

„Wrocław, a także tereny położone na południowy-zachód od niego, to obszar działalności wielu spośród naszych klientów, dlatego cieszy nas fakt, że z naszą ofertą produktów i usług jesteśmy na ich terenie”, dodał Pontus Stenberg, Dyrektor Generalny Volvo Truck Center Polska.
Punkt Volvo Truck Center w Pietrzykowicach jest również wyrazem przyjętej i realizowanej przez Volvo Trucks w Polsce strategii, polegającej na budowie i rozwoju własnych obiektów serwisowych w strategicznych punktach kraju, tak, by udział własnych punktów w całej sieci serwisowej był na poziomie 40-50%.

Punkt w Pietrzykowicach to jeden z siedmiu, w pełni zarządzanych przez Volvo punktów Volvo Truck Center w Polsce i jeden z 28 punktów Volvo Truck Center, jakie funkcjonują w tej chwili w Regionie Europy Centralno-Wschodniej (ok. 200 w całej Europie).

Obok siedmiu punktów Volvo Truck Center, w Polsce działa obecnie 19 autoryzowanych punktów serwisu i sprzedaży oryginalnych części zamiennych Volvo, co łącznie daje liczbę 26 punktów serwisowych samochodów ciężarowych i autobusów Volvo.

Nowy punkt Volvo Truck Center w Pietrzykowicach zlokalizowany jest w położonej na południowy-zachód od Wrocławia gminie Kąty Wrocławskie, przy głównej drodze A4 (pierwszy zjazd autostradowy) i jest alternatywą dla funkcjonującego w ramach sieci Volvo Truck Center, punktu w położonej po przeciwnej stronie Wrocławia, w kierunku północno-wschodnim Długołęce.

Obiekt w Pietrzykowicach to zupełnie nowy budynek, zaprojektowany i zbudowany zgodnie ze standardami Volvo w zakresie wyposażenia, troski środowisko i przygotowania do spełniania określonych funkcji, oferujący jednocześnie możliwość zakładanej przez firmę w późniejszym okresie, dalszej rozbudowy punktu Volvo Truck Center, głównie w części warsztatowej.

W Volvo Truck Center w Pietrzykowicach znajduje się także jeden z 20 punktów sprzedaży nowych i używanych samochodów ciężarowych Volvo, jakie w chwili obecnej działają na terenie Polski.
Sprzedaż pojazdów Volvo na polskim rynku wspiera firma VFS Usługi Finansowe Polska, oferując klientom atrakcyjne warunki finansowania. W punkcie Volvo Truck Center w Pietrzykowicach prowadzona będą również sprzedaż pojazdów użytkowych marki Nissan.

Zobacz koniecznie: Wszystko o Volvo
Tematy w artykule: Volvo ciężarowe ciężarowe sprzedaż

Podobne wiadomości:

Volvo V90 Cross Country - znamy polskie ceny

Volvo V90 Cross Country - znamy polskie ceny

Aktualności 2016-09-21

Kolejni producenci wycofują się z salonu w Paryżu

Kolejni producenci wycofują się z salonu w...

Aktualności 2016-09-20

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Peugeot 3008GT do zgarnięcia w plebiscycie Best Cars 2017
Peugeot 3008GT do zgarnięcia w plebiscycie Best Cars 2017
Wystartowało głosowanie w najnowszej odsłonie plebiscytu Best Cars 2017. W tym roku biorąc udział w głosowaniu masz szansę wygrać nowego Peugeot 3008GT.
Rozpoznaj modele Skody i wygraj Rozpoznaj modele Skody i wygraj