mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowy punkt Volvo Truck Center w Pietrzykowicach

Nowy punkt Volvo Truck Center w Pietrzykowicach

Volvo Trucks dysponuje jedną z najlepiej rozwiniętych sieci dealersko-serwisowych w Polsce. Nie ustaje jednak w dalszej ekspansji mającej na celu ciągle doskonalenie usług serwisowych i dopasowywanie ich do potrzeb i oczekiwań klientów. Realizacji tych właśnie celów służy nowo otwarty punkt Volvo Truck Center w Pietrzykowicach k/Wrocławia.

Nowy punkt Volvo Truck Center w Pietrzykowicach

Nowy punkt Volvo Truck Center w Pietrzykowicach, powstał z myślą zarówno o dużym potencjale zlokalizowanych w tym rejonie klientów, w celu zapewnienia im łatwiejszego i szybszego dostępu do pełnej oferty produktów i usług Volvo, jak również mając na uwadze klientów, którzy poruszają się autostradą A4 w kierunku Europy Zachodniej lub Ukrainy i dalej. Lokalizacja punktu serwisowego w Pietrzykowicach jest również dogodna z punktu widzenia obsługi pojazdów przyjeżdżających do istniejących i powstających centrów logistycznych w jego sąsiedztwie.

„Wraz z uruchomieniem nowego obiektu w Pietrzykowicach, robimy kolejny, ważny krok na drodze ciągłego rozwoju firmy. Mamy nadzieję, ze pomoże on nam w dalszym umacnianiu pozycji Volvo i naszej oferty w tej części Polski” – powiedział Tom Jörning, Dyrektor Zarządzający Regionu Europy Centralno-Wschodniej w Europejskiej Dywizji Volvo Trucks.

„Wrocław, a także tereny położone na południowy-zachód od niego, to obszar działalności wielu spośród naszych klientów, dlatego cieszy nas fakt, że z naszą ofertą produktów i usług jesteśmy na ich terenie”, dodał Pontus Stenberg, Dyrektor Generalny Volvo Truck Center Polska.
Punkt Volvo Truck Center w Pietrzykowicach jest również wyrazem przyjętej i realizowanej przez Volvo Trucks w Polsce strategii, polegającej na budowie i rozwoju własnych obiektów serwisowych w strategicznych punktach kraju, tak, by udział własnych punktów w całej sieci serwisowej był na poziomie 40-50%.

Punkt w Pietrzykowicach to jeden z siedmiu, w pełni zarządzanych przez Volvo punktów Volvo Truck Center w Polsce i jeden z 28 punktów Volvo Truck Center, jakie funkcjonują w tej chwili w Regionie Europy Centralno-Wschodniej (ok. 200 w całej Europie).

Obok siedmiu punktów Volvo Truck Center, w Polsce działa obecnie 19 autoryzowanych punktów serwisu i sprzedaży oryginalnych części zamiennych Volvo, co łącznie daje liczbę 26 punktów serwisowych samochodów ciężarowych i autobusów Volvo.

Nowy punkt Volvo Truck Center w Pietrzykowicach zlokalizowany jest w położonej na południowy-zachód od Wrocławia gminie Kąty Wrocławskie, przy głównej drodze A4 (pierwszy zjazd autostradowy) i jest alternatywą dla funkcjonującego w ramach sieci Volvo Truck Center, punktu w położonej po przeciwnej stronie Wrocławia, w kierunku północno-wschodnim Długołęce.

Obiekt w Pietrzykowicach to zupełnie nowy budynek, zaprojektowany i zbudowany zgodnie ze standardami Volvo w zakresie wyposażenia, troski środowisko i przygotowania do spełniania określonych funkcji, oferujący jednocześnie możliwość zakładanej przez firmę w późniejszym okresie, dalszej rozbudowy punktu Volvo Truck Center, głównie w części warsztatowej.

W Volvo Truck Center w Pietrzykowicach znajduje się także jeden z 20 punktów sprzedaży nowych i używanych samochodów ciężarowych Volvo, jakie w chwili obecnej działają na terenie Polski.
Sprzedaż pojazdów Volvo na polskim rynku wspiera firma VFS Usługi Finansowe Polska, oferując klientom atrakcyjne warunki finansowania. W punkcie Volvo Truck Center w Pietrzykowicach prowadzona będą również sprzedaż pojazdów użytkowych marki Nissan.

Zobacz koniecznie: Wszystko o Volvo
Tematy w artykule: Volvo ciężarowe ciężarowe sprzedaż

Podobne wiadomości:

Volvo zastrzega nazwę S50

Volvo zastrzega nazwę S50

Aktualności 2017-07-31

Volvo XC40 - wyciekły pierwsze zdjęcia

Volvo XC40 - wyciekły pierwsze zdjęcia

Aktualności 2017-07-26

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Abrera czy Teide? Oto nazwy dla nowego Seata
Abrera czy Teide? Oto nazwy dla nowego Seata
Seat ogłosił konkurs na nową nazwę dla największego SUV-a w gamie. Wpłynęło ponad 10 tys. zgłoszeń, a jury wybrało kilka finałowych propozycji, z których zostanie wyłoniona nazwa modelu.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech