mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowy punkt napraw powypadkowych Volvo

Nowy punkt napraw powypadkowych Volvo

Volvo Truck Center Polska uruchomiła nowy, profesjonalny i funkcjonujący zgodnie z wymogami Volvo Truck Corporation Dział Napraw Powypadkowych w punkcie Volvo Truck Center w Długołęce.

Nowy punkt napraw powypadkowych Volvo
Nowy dział powstał w ramach rozbudowy istniejącego już w Długołęce, jednego z ośmiu, w pełni zarządzanych przez Volvo punktów serwisowych Volvo Truck Center w Polsce.

Dobudowany obiekt, przylegający do istniejącego, o powierzchni 432 m2 (18 x 24 m), posiada profesjonalne stanowiska do wykonywania napraw powypadkowych i wyposażony jest w niezbędne media, takie jak: rozprowadzone sprężone powietrze, dodatkową wentylację nawiewno-wywiewną. W Dziale Napraw Powypadkowych to znajdują się ponadto: urządzenia do prostowana ram i kabin metodą na zimno, prasy i wyciągi hydrauliczne, siłowniki hydrauliczne, zestawy kotwiące, głowice korekty kształtu, urządzenia do prostowania osi, urządzenie filtrujące przy zgrzewaniu elementów kabiny, oprogramowanie komputerowe do pomiaru geometrii zawieszenia i geometrii kabin.

W związku z rozbudową obiektu w Długołęce, firma zwiększać będzie zatrudnienie, rekrutując osoby na stanowiska mechaników-blacharzy oraz pracowników nadzoru. W chwili obecnej w Volvo Truck Center w Długołęce zatrudnione są 43 osoby, w tym 28 mechaników.

W ramach współpracy organizacji Volvo Truck Center Polska ze szkołami zawodowymi o profilu mechanicznym, na terenie Volvo Truck Center w Długołęce odbywają się, dla 14 młodocianych pracowników, praktyki zawodowe, przyuczające ich do zawodu mechanika. Wraz z utworzeniem Działu Napraw Powypadkowych możliwe będzie rozszerzenie tych praktyk o zawód mechanika-blacharza.

Klientom, którzy zdecydują się na wykonanie naprawy powypadkowej pojazdu w ramach sieci Volvo Truck Center, firma Volvo Truck Center Polska oferuje możliwość skorzystania z pojazdu zastępczego na czas takiej naprawy. W chwili obecnej jest to ciągnik siodłowy Volvo FH o mocy 440 KM.
Tematy w artykule: Volvo Trucks

Podobne wiadomości:

Volvo Iron Knight - najszybsza ciężarówka na świecie

Volvo Iron Knight - najszybsza ciężarówka na...

Ciężarówki i Autobusy 2016-08-18

Volvo FL i FMX także z kabiną załogową

Volvo FL i FMX także z kabiną załogową

Ciężarówki i Autobusy 2014-10-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.