mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowy salon MINI w Krakowie

Nowy salon MINI w Krakowie

W Krakowie powstał pierwszy salon samochodowy marki MINI. Dealerstwo MINI Dobrzański działa przy al. Jana Pawła II 43. Firma oferuje pełny wybór modeli oraz autoryzowany serwis. Oficjalne otwarcie obiektu odbędzie się w sobotę, 15 maja.

Nowy salon MINI w Krakowie

Nowy punkt dealerski MINI Dobrzański spełnia najnowsze standardy marki MINI. Luksusowy salon sprzedaży samochodów zajmuje powierzchnię prawie 200 m kw. Centrum motoryzacyjne posiada kompleksowo wyposażoną stację obsługi pojazdów z czterema stanowiskami serwisowymi dedykowanymi marce MINI. Ponadto dysponuje nowoczesnym zakładem blacharsko-lakierniczym.

„Zdecydowaliśmy się na otwarcie salonu samochodów MINI, ze względu na duży potencjał tego rynku w regionie. Wybór marki nie jest przypadkowy, gdyż naszym zdaniem Kraków jest miastem, do którego szczególnie pasuje styl MINI. To typowo miejskie auto, o doskonałych właściwościach jezdnych i dynamicznych osiągach. Dodatkowym atutem jest oryginalny wygląd o charakterystycznej, rozpoznawalnej stylistyce. MINI ma swój niepowtarzalny klimat, podobnie jak niepowtarzalna jest atmosfera Krakowa” – tłumaczy Damian Ziaja, prezes MINI Dobrzański.


W dniu oficjalnego otwarcia salonu i serwisu MINI Dobrzański odbędzie się również I Krakowski Zlot, którego celem jest integracja środowiska sympatyków marki MINI w Małopolsce.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

MINI Mini
MINI Mini
Cena podstawowa już od: 80 200 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-3dr.

Podobne wiadomości:

Najlepsze salony samochodowe w Polsce - ranking

Najlepsze salony samochodowe w Polsce -...

Aktualności 2015-12-01

MINI Clubman ALL4 - nowy napęd

MINI Clubman ALL4 - nowy napęd

Aktualności 2016-01-20

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.