mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowy salon MINI w Krakowie

Nowy salon MINI w Krakowie

W Krakowie powstał pierwszy salon samochodowy marki MINI. Dealerstwo MINI Dobrzański działa przy al. Jana Pawła II 43. Firma oferuje pełny wybór modeli oraz autoryzowany serwis. Oficjalne otwarcie obiektu odbędzie się w sobotę, 15 maja.

Nowy salon MINI w Krakowie

Nowy punkt dealerski MINI Dobrzański spełnia najnowsze standardy marki MINI. Luksusowy salon sprzedaży samochodów zajmuje powierzchnię prawie 200 m kw. Centrum motoryzacyjne posiada kompleksowo wyposażoną stację obsługi pojazdów z czterema stanowiskami serwisowymi dedykowanymi marce MINI. Ponadto dysponuje nowoczesnym zakładem blacharsko-lakierniczym.

„Zdecydowaliśmy się na otwarcie salonu samochodów MINI, ze względu na duży potencjał tego rynku w regionie. Wybór marki nie jest przypadkowy, gdyż naszym zdaniem Kraków jest miastem, do którego szczególnie pasuje styl MINI. To typowo miejskie auto, o doskonałych właściwościach jezdnych i dynamicznych osiągach. Dodatkowym atutem jest oryginalny wygląd o charakterystycznej, rozpoznawalnej stylistyce. MINI ma swój niepowtarzalny klimat, podobnie jak niepowtarzalna jest atmosfera Krakowa” – tłumaczy Damian Ziaja, prezes MINI Dobrzański.


W dniu oficjalnego otwarcia salonu i serwisu MINI Dobrzański odbędzie się również I Krakowski Zlot, którego celem jest integracja środowiska sympatyków marki MINI w Małopolsce.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

MINI Mini
MINI Mini
Cena podstawowa już od: 80 200 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-3dr.

Podobne wiadomości:

Niegrzeczne Mini w Hamburgu

auto motor i sport 0000-00-00

Roadster Mini Superleggera może wejść do produkcji

Roadster Mini Superleggera może wejść do...

Aktualności 2015-07-16

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.