mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowy salon Mitsubishi w Poznaniu

Nowy salon Mitsubishi w Poznaniu

Rozwój sieci dilerskiej Mitsubishi Motors w Polsce nabiera coraz większego tempa – po otwartych w tym roku punktach w Zielonej Górze, Warszawie, Krakowie i Gdańsku na mapie stacji spod znaku Trzech Diamentów pojawiła się kolejna nowa placówka w Poznaniu.

Nowy salon Mitsubishi w Poznaniu
Uroczyście otwarta wczoraj, imponująca rozmachem stacja o nazwie Auto Salon Polody, powstała w atrakcyjnej lokalizacji - blisko centrum miasta, w pobliżu 2 dużych centrów handlowych i dwóch największych poznańskich osiedli. Okazały i nowoczesny obiekt zaprojektowano zgodnie z najnowszymi standardami firmy spod znaku Trzech Diamentów.

Firma Polody, która jest drugim koncesjonowanym przedstawicielem marki Mitsubishi Motors w stolicy Wielkopolski, ma bogate doświadczenie i sporą grupę klientów, gdyż działa na rynku motoryzacyjnym od  1989 roku i reprezentuje obecnie 2 marki samochodów.

Nową placówkę Mitsubishi Motors, która działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-19.00 (Serwis 8.00-18.00) a w sobotę od 8.00-14.00, zlokalizowano przy ulicy Tymienieckiego 38. W całkowicie przeszklonym, przestronnym, dwupiętrowym budynku o powierzchni 1500  m2 mieści się 600–metrowy salon samochodowy oraz serwis mechaniczny z 4 stanowiskami i parkingiem na 40 miejsc.

Sieć autoryzowanych stacji dealerskich Mitsubishi Motors w Polsce składa się obecnie z 40 salonów sprzedaży i 40 stacji serwisowych, w których zatrudnionych jest łącznie około 900 osób.

Podobne wiadomości:

Mitsubishi Xpander zadebiutował w Indonezji

Mitsubishi Xpander zadebiutował w Indonezji

Aktualności 2017-08-11

Mitsubishi L200 pickupem roku 2017

Mitsubishi L200 pickupem roku 2017

Aktualności 2016-12-01

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.