mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowy salon Mitsubishi w Poznaniu

Nowy salon Mitsubishi w Poznaniu

Rozwój sieci dilerskiej Mitsubishi Motors w Polsce nabiera coraz większego tempa – po otwartych w tym roku punktach w Zielonej Górze, Warszawie, Krakowie i Gdańsku na mapie stacji spod znaku Trzech Diamentów pojawiła się kolejna nowa placówka w Poznaniu.

Nowy salon Mitsubishi w Poznaniu
Uroczyście otwarta wczoraj, imponująca rozmachem stacja o nazwie Auto Salon Polody, powstała w atrakcyjnej lokalizacji - blisko centrum miasta, w pobliżu 2 dużych centrów handlowych i dwóch największych poznańskich osiedli. Okazały i nowoczesny obiekt zaprojektowano zgodnie z najnowszymi standardami firmy spod znaku Trzech Diamentów.

Firma Polody, która jest drugim koncesjonowanym przedstawicielem marki Mitsubishi Motors w stolicy Wielkopolski, ma bogate doświadczenie i sporą grupę klientów, gdyż działa na rynku motoryzacyjnym od  1989 roku i reprezentuje obecnie 2 marki samochodów.

Nową placówkę Mitsubishi Motors, która działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-19.00 (Serwis 8.00-18.00) a w sobotę od 8.00-14.00, zlokalizowano przy ulicy Tymienieckiego 38. W całkowicie przeszklonym, przestronnym, dwupiętrowym budynku o powierzchni 1500  m2 mieści się 600–metrowy salon samochodowy oraz serwis mechaniczny z 4 stanowiskami i parkingiem na 40 miejsc.

Sieć autoryzowanych stacji dealerskich Mitsubishi Motors w Polsce składa się obecnie z 40 salonów sprzedaży i 40 stacji serwisowych, w których zatrudnionych jest łącznie około 900 osób.

Podobne wiadomości:

Mitsubishi Grand Lancer - nie dla Europy

Mitsubishi Grand Lancer - nie dla Europy

Aktualności 2017-02-16

Mitusbishi Expander - kolejny model w Europie?

Mitusbishi Expander - kolejny model w...

Aktualności 2017-07-19

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Volvo S60 zadebiutowało
Nowe Volvo S60 zadebiutowało
Kilka tygodni temu zadebiutowało nowe Volvo V60, a teraz przyszedł czas na wersję sedan. Model klasy średniej powalczy z takimi konkurentami jak Audi A4, Mercedes Klasy C czy BMW Serii 3.

Zalando Zalando