Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowy salon Mitsubishi w stolicy

Nowy salon Mitsubishi w stolicy

Wzrostowi sprzedaży aut Mitsubishi w Polsce towarzyszy intensywny proces rozwoju sieci dilerskiej. Nową autoryzowaną placówkę tej marki otwarto właśnie w Warszawie. Stacja o nazwie Japan Motors powstała przy trasie toruńskiej w kompleksie Centrum Motoryzacyjnego Toruńska.

Firma Japan Motors należąca do Polskiej Grupy Dealerów (PGD) - sieci powiązanych ze sobą kapitałowo i organizacyjnie firm z branży motoryzacyjnej, jest dobrze znana na w całej Polsce ze sprzedaży i obsługi samochodów wielu marek. Nowa warszawska stacja Mitsubishi to drugi salon Japan Motors oferujący auta tej marki w Polsce, oferujący kompleksową obsługę. Dobra opinia, jaką cieszy się firma Japan Motors wśród klientów, jakość oferowanych usług i dynamika sprzedaży całej grupy PGD, czyni z niej idealnego partnera dla MMC Car Poland.

W nowo wybudowanym warszawskim obiekcie przy ul. Krasnobrodzkiej 5, czynnym od poniedziałku do piątku  w godzinach 9.00-19.00 w i sobotę w godzinach 10.00-16.00 mieści się przestronny, przeszklony, salon samochodowy o powierzchni 400 m2 oraz nowoczesny serwis mechaniczny z 12 stanowiskami i parkingiem na 7 miejsc. Firma oferuje także usługi blacharsko-lakiernicze.

Salon może się pochwalić atrakcyjną ekspozycją wszystkich modeli Mitsubishi i gamą samochodów testowych przeznaczonych dla potencjalnych klientów.

Sieć autoryzowanych stacji dealerskich Mitsubishi Motors w Polsce składa się obecnie z 38 salonów sprzedaży i 38 stacji serwisowych, w których zatrudnionych jest łącznie około 800 osób.

Podobne wiadomości:

Mały, elektryczny SUV Mitsubishi w drodze

Mały, elektryczny SUV Mitsubishi w drodze

Aktualności 2016-08-24

Mitsubishi XM Concept - crossover i minivan w jednym

Mitsubishi XM Concept - crossover i minivan w...

Aktualności 2016-08-04

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Naim, czyli Bentley wśród systemów audio
Naim, czyli Bentley wśród systemów audio
Naim, czyli firma produkująca luksusowe nagłośnienie, wypuściła własnie na rynek głośnik sygnowany logo brytyjskiej marki samochodów. Co oferuje poza znaczniem Bentleya?
Rozpoznaj modele Skody i wygraj Rozpoznaj modele Skody i wygraj