mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowy salon Mitsubishi w stolicy

Nowy salon Mitsubishi w stolicy

Wzrostowi sprzedaży aut Mitsubishi w Polsce towarzyszy intensywny proces rozwoju sieci dilerskiej. Nową autoryzowaną placówkę tej marki otwarto właśnie w Warszawie. Stacja o nazwie Japan Motors powstała przy trasie toruńskiej w kompleksie Centrum Motoryzacyjnego Toruńska.

Firma Japan Motors należąca do Polskiej Grupy Dealerów (PGD) - sieci powiązanych ze sobą kapitałowo i organizacyjnie firm z branży motoryzacyjnej, jest dobrze znana na w całej Polsce ze sprzedaży i obsługi samochodów wielu marek. Nowa warszawska stacja Mitsubishi to drugi salon Japan Motors oferujący auta tej marki w Polsce, oferujący kompleksową obsługę. Dobra opinia, jaką cieszy się firma Japan Motors wśród klientów, jakość oferowanych usług i dynamika sprzedaży całej grupy PGD, czyni z niej idealnego partnera dla MMC Car Poland.

W nowo wybudowanym warszawskim obiekcie przy ul. Krasnobrodzkiej 5, czynnym od poniedziałku do piątku  w godzinach 9.00-19.00 w i sobotę w godzinach 10.00-16.00 mieści się przestronny, przeszklony, salon samochodowy o powierzchni 400 m2 oraz nowoczesny serwis mechaniczny z 12 stanowiskami i parkingiem na 7 miejsc. Firma oferuje także usługi blacharsko-lakiernicze.

Salon może się pochwalić atrakcyjną ekspozycją wszystkich modeli Mitsubishi i gamą samochodów testowych przeznaczonych dla potencjalnych klientów.

Sieć autoryzowanych stacji dealerskich Mitsubishi Motors w Polsce składa się obecnie z 38 salonów sprzedaży i 38 stacji serwisowych, w których zatrudnionych jest łącznie około 800 osób.

Podobne wiadomości:

Mitsubishi Xpander zadebiutował w Indonezji

Mitsubishi Xpander zadebiutował w Indonezji

Aktualności 2017-08-11

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross