mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowy salon Mitsubishi w stolicy

Nowy salon Mitsubishi w stolicy

Wzrostowi sprzedaży aut Mitsubishi w Polsce towarzyszy intensywny proces rozwoju sieci dilerskiej. Nową autoryzowaną placówkę tej marki otwarto właśnie w Warszawie. Stacja o nazwie Japan Motors powstała przy trasie toruńskiej w kompleksie Centrum Motoryzacyjnego Toruńska.

Firma Japan Motors należąca do Polskiej Grupy Dealerów (PGD) - sieci powiązanych ze sobą kapitałowo i organizacyjnie firm z branży motoryzacyjnej, jest dobrze znana na w całej Polsce ze sprzedaży i obsługi samochodów wielu marek. Nowa warszawska stacja Mitsubishi to drugi salon Japan Motors oferujący auta tej marki w Polsce, oferujący kompleksową obsługę. Dobra opinia, jaką cieszy się firma Japan Motors wśród klientów, jakość oferowanych usług i dynamika sprzedaży całej grupy PGD, czyni z niej idealnego partnera dla MMC Car Poland.

W nowo wybudowanym warszawskim obiekcie przy ul. Krasnobrodzkiej 5, czynnym od poniedziałku do piątku  w godzinach 9.00-19.00 w i sobotę w godzinach 10.00-16.00 mieści się przestronny, przeszklony, salon samochodowy o powierzchni 400 m2 oraz nowoczesny serwis mechaniczny z 12 stanowiskami i parkingiem na 7 miejsc. Firma oferuje także usługi blacharsko-lakiernicze.

Salon może się pochwalić atrakcyjną ekspozycją wszystkich modeli Mitsubishi i gamą samochodów testowych przeznaczonych dla potencjalnych klientów.

Sieć autoryzowanych stacji dealerskich Mitsubishi Motors w Polsce składa się obecnie z 38 salonów sprzedaży i 38 stacji serwisowych, w których zatrudnionych jest łącznie około 800 osób.

Podobne wiadomości:

Mitsubishi L200 pickupem roku 2017

Mitsubishi L200 pickupem roku 2017

Aktualności 2016-12-01

160 km na jednym ładowaniu

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.