Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowy salon Mitsubishi we Wrocławiu

Nowy salon Mitsubishi we Wrocławiu

We Wrocławiu uruchomiono właśnie nowy autoryzowaną placówkę Mitsubishi Motors o nazwie Dom Samochodowy Germaz. Obszerny i dogodnie położony obiekt mieści zarówno salon samochodowy, jak i stację serwisową.

Nowy salon Mitsubishi we Wrocławiu
Nowoczesna stacja z salonem o powierzchni  586 m2 oraz z doskonale wyposażonym serwisem, powstał przy ul. Strzegomskiej 139 w zachodniej części Wrocławia, przy obwodnicy śródmiejskiej, zaledwie 5 minut od centrum miasta.

W nowym obiekcie klienci Mitsubishi będą mogli nie tylko kupić nowy lub używany samochód wraz z częściami zamiennymi i akcesoriami, ale także skorzystać z kompleksowej obsługi finansowej i ubezpieczeniowej, pełnego zakresu usług serwisowych oraz centrum likwidacji szkód, a także Stacji Kontroli Pojazdów. Klienci firmy Germaz mają do dyspozycji wygodny i przestronny parking.

Germaz dba o wysoki poziom  jakości obsługi zarówno klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Jako jedna z nielicznych firm dealerskich posiada własny telefoniczny system badania zadowolenia klientów salonu, serwisu i blacharni.

Dla firm posiadających floty samochodów Germaz oferuje specjalny program. Zapewnia on profesjonalną opiekę przeszkolonych specjalistów, począwszy od procesu sprzedaży samochodów, finansowania, serwisowania, likwidacji  ewentualnych szkód, aż po odkup floty przez sekcję samochodów używanych.

Germaz specjalizuje się w przygotowywaniu samochodów specjalnych i opancerzonych. Firma posiada certyfikat ISO oraz AQUAP, zapewniające najwyższą jakość świadczonych usług.

Nowy punkt dilerski Mitsubishi Motors (www.mitsubishi.germaz.pl) czynny jest od 9:00 do 18:00, a w soboty od 8:00 do 14:00.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Dłuższe Volvo S90 L trafi do Europy
Dłuższe Volvo S90 L trafi do Europy
Jakiś czas temu szwedzki producent zapowiedział przedłużoną wersję modelu S90, którą opracowano głównie z myślą o rynku chińskim. Okazuje się, że model trafi również poza granice Państwa Środka, gdzie jest produkowany. W tym również do Europy.
Rozpoznaj modele Skody i wygraj Rozpoznaj modele Skody i wygraj