mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowy salon Nissana w Poznaniu

Nowy salon Nissana w Poznaniu

Marka Nissan właśnie wzbogaciła się o kolejny punkt dealerski, który powstał w Poznaniu, w dzielnicy Piątków. Nowo otwarty salon należy do firmy Polody związanej już od 14 lat z marką. Pierwszy z poznańskich obiektów istnieje w podmiejskim Przeźmierowie a drugi w Kaliszu.

Nowy salon Nissana w Poznaniu
Dwupiętrowy salon Nissana ma blisko 700m2 powierzchni na których może się znajdować dziewięć ekspozycyjnych modeli Nissana. Posiada siedmiostanowiskowy serwis wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny. Dealer Polody oprócz aut osobowych, terenowych oferuje także pojazdy dostawcze Nissana. Dowodem na wysoką jakość usług świadczoną przez firmę jest zdobyta w 2005 roku Światowa Nagroda NSSW (Global NSSW Award) przyznawana dla najlepszych dealerów Nissana na świecie. Salon firmy Polody w Przeźmierowie ma na swoim koncie inne wyróżnienia: zwyciężył w rankingu salonów Nissana opracowanym przez tygodnik „Auto Świat” a także przyznano mu Znak Dobrej Jakości „TOP MARKA”.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Nissan
Tematy w artykule: Nissan Poznań salon samochodowy

Podobne wiadomości:

Nowy Nissan Leaf już jest. Znamy dane techniczne

Nowy Nissan Leaf już jest. Znamy dane...

Premiery 2017-09-14

Odmieniony Auris

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

~Nissan !!!! Porażka! 2010-06-17

Mam Almerę 1,8 kupioną w Przeźmierowie. Po naprawie silnika na gwarancji obecnie pali 1,2 litra oleju na 1000 km. Niestety ASO umyło ręce zaraz po upływie gwarancji. Zastanów się zanim kupisz Nissana - szczególnie w ASO Polody. Satysfakcja gwarantowana tylko w momencie zakupu i regularnych ( drogich) przeglądów. Jeśli występuje jakiś problem to SPRAWA jest nie do załatwienia bez pomocy prawnika. Nie ryzykuj szkoda nerwów i pieniędzy. NIE KUPUJ NISSANA!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.