mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowy salon Nissana w Szczecinie

Nowy salon Nissana w Szczecinie

23 stycznia 2009 r. został otwarty kolejny autoryzowany salon Nissana. Nowy obiekt należący do firmy Polmotor znajduje się w Szczecinie przy ulicy Struga 71.

Nowy salon Nissana w Szczecinie
Stylizacja zewnętrzna jak i wewnętrzna są w pełni zgodne z najnowszymi zasadami identyfikacji wizualnej firmy a salon o powierzchni 1800 m.kw. jest dużo większy od poprzedniego. Dla Polmotor to 15 rok współpracy z Nissanem; w tym czasie sprzedaż firmy wzrosła ponad 20 krotnie a rok 2008 zamknął się wynikiem 760 sprzedanych aut (626 w Szczecinie i 136 w obiekcie w Koszalinie).

Podczas ceremonii Dyrektor Zarządzający Nissan Sales Central & Eastern Europe Pierre Boutin powiedział: -„Z dumą otwieram ten salon, który należy do najlepszych jakie widziałem w swojej karierze - zarówno w Europie jak i Ameryce Północnej. Z drugiej strony wiem, że w działalności firmy Polmotor nie chodzi o to by zachwycić pięknem obiektu. To środek do uzyskania pełnej satysfakcji klienta a ten utrzymuje się na najwyższym poziomie już od lat. Dziękuję za to właścicielom i całemu zespołowi” - dodał Pierre Boutin.

„Nasz nowy salon jest przede wszystkim poszerzeniem możliwości rozwoju firmy, ponieważ obiekt jest dużo przestronniejszy i lepiej przystosowany do obsługi klientów. To uwieńczenie naszych niemal 15-letnich starań, by każdego dnia dostarczać ludziom najlepsze produkty i usługi” - powiedział prezes Nissan Polmotor, Jan Przepłata.

Nową siedzibę otwarto z rozmachem. Tematem przewodnim imprezy inauguracyjnej była Japonia i przez kilka godzin salon był niewątpliwie najbardziej orientalnym miejscem w całym Zachodniopomorskim. Ukoronowaniem wieczoru była pierwsza w Polsce prezentacja najnowszej generacji legendy motoryzacji, Nissana GT-R.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Nissan
Tematy w artykule: Nissan salon samochodowy

Podobne wiadomości:

Nissan Micra Bose Personal Edition

Nissan Micra Bose Personal Edition

Premiery 2017-03-11

Bose, to jeden z liderów na rynku zestawów audio. Nissan wraz z Bose zaprezentował specjalną edycję modelu Micra. 

Tanie auto elektryczne od Renault-Nissan

Tanie auto elektryczne od Renault-Nissan

Aktualności 2016-11-08

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Karoq - oto następca Yeti!
Skoda Karoq - oto następca Yeti!
Po ośmiu latach przyszedł czas na następcę Skody Yeti. Nowy model zmienił się tak bardzo, że otrzymał nową nazwę - Karoq. Znamy już pierwsze szczegóły na temat kompaktowego SUV-a z Mlada Boleslav.