mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowy salon Nissana w Szczecinie

Nowy salon Nissana w Szczecinie

23 stycznia 2009 r. został otwarty kolejny autoryzowany salon Nissana. Nowy obiekt należący do firmy Polmotor znajduje się w Szczecinie przy ulicy Struga 71.

Nowy salon Nissana w Szczecinie
Stylizacja zewnętrzna jak i wewnętrzna są w pełni zgodne z najnowszymi zasadami identyfikacji wizualnej firmy a salon o powierzchni 1800 m.kw. jest dużo większy od poprzedniego. Dla Polmotor to 15 rok współpracy z Nissanem; w tym czasie sprzedaż firmy wzrosła ponad 20 krotnie a rok 2008 zamknął się wynikiem 760 sprzedanych aut (626 w Szczecinie i 136 w obiekcie w Koszalinie).

Podczas ceremonii Dyrektor Zarządzający Nissan Sales Central & Eastern Europe Pierre Boutin powiedział: -„Z dumą otwieram ten salon, który należy do najlepszych jakie widziałem w swojej karierze - zarówno w Europie jak i Ameryce Północnej. Z drugiej strony wiem, że w działalności firmy Polmotor nie chodzi o to by zachwycić pięknem obiektu. To środek do uzyskania pełnej satysfakcji klienta a ten utrzymuje się na najwyższym poziomie już od lat. Dziękuję za to właścicielom i całemu zespołowi” - dodał Pierre Boutin.

„Nasz nowy salon jest przede wszystkim poszerzeniem możliwości rozwoju firmy, ponieważ obiekt jest dużo przestronniejszy i lepiej przystosowany do obsługi klientów. To uwieńczenie naszych niemal 15-letnich starań, by każdego dnia dostarczać ludziom najlepsze produkty i usługi” - powiedział prezes Nissan Polmotor, Jan Przepłata.

Nową siedzibę otwarto z rozmachem. Tematem przewodnim imprezy inauguracyjnej była Japonia i przez kilka godzin salon był niewątpliwie najbardziej orientalnym miejscem w całym Zachodniopomorskim. Ukoronowaniem wieczoru była pierwsza w Polsce prezentacja najnowszej generacji legendy motoryzacji, Nissana GT-R.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Nissan
Tematy w artykule: Nissan salon samochodowy

Podobne wiadomości:

Nissan Leaf Nismo - nadchodzi elektryczny hot-hatch

Nissan Leaf Nismo - nadchodzi elektryczny...

Aktualności 2017-10-04

Nissan obniża ceny nowej Micry

Nissan obniża ceny nowej Micry

Aktualności 2017-09-27

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek? Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek?