mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowy salon Nissana w Szczecinie

Nowy salon Nissana w Szczecinie

23 stycznia 2009 r. został otwarty kolejny autoryzowany salon Nissana. Nowy obiekt należący do firmy Polmotor znajduje się w Szczecinie przy ulicy Struga 71.

Nowy salon Nissana w Szczecinie
Stylizacja zewnętrzna jak i wewnętrzna są w pełni zgodne z najnowszymi zasadami identyfikacji wizualnej firmy a salon o powierzchni 1800 m.kw. jest dużo większy od poprzedniego. Dla Polmotor to 15 rok współpracy z Nissanem; w tym czasie sprzedaż firmy wzrosła ponad 20 krotnie a rok 2008 zamknął się wynikiem 760 sprzedanych aut (626 w Szczecinie i 136 w obiekcie w Koszalinie).

Podczas ceremonii Dyrektor Zarządzający Nissan Sales Central & Eastern Europe Pierre Boutin powiedział: -„Z dumą otwieram ten salon, który należy do najlepszych jakie widziałem w swojej karierze - zarówno w Europie jak i Ameryce Północnej. Z drugiej strony wiem, że w działalności firmy Polmotor nie chodzi o to by zachwycić pięknem obiektu. To środek do uzyskania pełnej satysfakcji klienta a ten utrzymuje się na najwyższym poziomie już od lat. Dziękuję za to właścicielom i całemu zespołowi” - dodał Pierre Boutin.

„Nasz nowy salon jest przede wszystkim poszerzeniem możliwości rozwoju firmy, ponieważ obiekt jest dużo przestronniejszy i lepiej przystosowany do obsługi klientów. To uwieńczenie naszych niemal 15-letnich starań, by każdego dnia dostarczać ludziom najlepsze produkty i usługi” - powiedział prezes Nissan Polmotor, Jan Przepłata.

Nową siedzibę otwarto z rozmachem. Tematem przewodnim imprezy inauguracyjnej była Japonia i przez kilka godzin salon był niewątpliwie najbardziej orientalnym miejscem w całym Zachodniopomorskim. Ukoronowaniem wieczoru była pierwsza w Polsce prezentacja najnowszej generacji legendy motoryzacji, Nissana GT-R.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Nissan
Tematy w artykule: Nissan salon samochodowy

Podobne wiadomości:

Nissan obniża ceny nowej Micry

Nissan obniża ceny nowej Micry

Aktualności 2017-09-27

Dni Otwarte nowej Toyoty Avensis

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.