mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowy salon Toyoty we Wrocławiu

Nowy salon Toyoty we Wrocławiu

W piątkowe popołudnie, 23 września, miało miejsce uroczyste otwarcie nowego wrocławskiego salonu Toyoty, należącego do firmy Alan Auto.

Nowy salon Toyoty we Wrocławiu

Na otwarcie przybył  sam prezydent Toyota Motor Poland, Pan Hiroshi Kono. Nowy salon przy ulicy Legnickiej jest kontynuacją poprzedniej stacji dealerskiej z ulicy Szybowcowej. Sprzedaż samochodów będzie odbywać się na powierzchni 600 m. kw., co pozwoli na ekspozycję 9  samochodów, natomiast serwis ma 700m.kw. i 10 stanowisk obsługowych, co pozwoli znacząco skrócić czas obsługi klientów.
Sprzedaż samochodów Toyota w Polsce, na przekór ogólnym, niekorzystnym  trendom, nie spada. Jednak obsługa posprzedażna , w tym serwis, będzie miała coraz większe znaczenie dla działalności salonów. Jak powiedział prezydent TMP, Hiroshi Kono, dealerzy mogą  liczyć na finansowe wsparcie inwestycji i bieżącej działalności ze strony koncernu, poprzez Toyota Bank

Podczas otwarcia miały miejsce także tradycyjne, japońskie obrzędy, takie jak malowanie  Darumy czy rozbicie beczki sake. Zwieńczeniem imprezy była prezentacja nowego modelu Aygo, który już w październiku trafi do naszych salonów.

Komentuj:

~BOBO 2006-06-20

Potrebny mi jest adres internetowy nowego salonu Toyoty na ulicy Legnickiej weWrocławiu. Czy ktoś mugł bu mi go dostarczyć?

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Wielkie stolice zakażą Diesli
Wielkie stolice zakażą Diesli
Paryż, Madryt, Ateny i Meksyk będą pierwszymi metropoliami, które zabronią wjazdu samochodom z silnikami Diesla. To efekt szczytu C40, gdzie przedstawiciele największych miast z całego świata dyskutowali na temat zmian klimatycznych i zanieczyszczenia powietrza.