mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowy salon Toyoty we Wrocławiu

Nowy salon Toyoty we Wrocławiu

W piątkowe popołudnie, 23 września, miało miejsce uroczyste otwarcie nowego wrocławskiego salonu Toyoty, należącego do firmy Alan Auto.

Nowy salon Toyoty we Wrocławiu

Na otwarcie przybył  sam prezydent Toyota Motor Poland, Pan Hiroshi Kono. Nowy salon przy ulicy Legnickiej jest kontynuacją poprzedniej stacji dealerskiej z ulicy Szybowcowej. Sprzedaż samochodów będzie odbywać się na powierzchni 600 m. kw., co pozwoli na ekspozycję 9  samochodów, natomiast serwis ma 700m.kw. i 10 stanowisk obsługowych, co pozwoli znacząco skrócić czas obsługi klientów.
Sprzedaż samochodów Toyota w Polsce, na przekór ogólnym, niekorzystnym  trendom, nie spada. Jednak obsługa posprzedażna , w tym serwis, będzie miała coraz większe znaczenie dla działalności salonów. Jak powiedział prezydent TMP, Hiroshi Kono, dealerzy mogą  liczyć na finansowe wsparcie inwestycji i bieżącej działalności ze strony koncernu, poprzez Toyota Bank

Podczas otwarcia miały miejsce także tradycyjne, japońskie obrzędy, takie jak malowanie  Darumy czy rozbicie beczki sake. Zwieńczeniem imprezy była prezentacja nowego modelu Aygo, który już w październiku trafi do naszych salonów.

Komentuj:

~BOBO 2006-06-20

Potrebny mi jest adres internetowy nowego salonu Toyoty na ulicy Legnickiej weWrocławiu. Czy ktoś mugł bu mi go dostarczyć?

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Droga S19 - ruszają pierwsze prace
Droga S19 - ruszają pierwsze prace
GDDKiA poinformowała w środę o dużym zainteresowaniu biur projektowych odcinkiem Via Carpatia pomiędzy Lublinem a Lubartowem. Aż 11 firm stanęło jest zainteresowanych opracowaniem koncepcji programowej 24-kilometrowego fragmentu trasy S19.